15 березня в Попасній біля районного Будинку культури відбулася акція під назвою «Велика Українська хода», яку провела гостя нашого міста та організатор цього заходу волонтер Катерина Валевська. Зустрічали Катерину у нашому місті офіцери групи цивільно-військового співробітництва Євген Косогор, Арсен Сидоров, Олексій Кацалап.
Впродовж проведення військових дій на території України Катерина відвідала дуже багато українських міст, жителям яких було запропоновано залишити свої прагнення щодо припинення озброєного конфлікта на територіях Донецької та Луганської областей, настання миру в Україні, побажання сили та здоров’я українським військовослужбовцям, які ціною свого життя боронять нашу країну від агресора та багато іншого. Побажання люди залишали на державних прапорах в кожному місті, де побувала волонтер. Усі прапори з’єднувались між собою, утворюючи тим самим єдину стрічку, довжина якої збільшувалася з кожним містом, в яке завітала Катерина. Ця стрічка стала символом сили єдності нашого народу, сили добра та молитви за мир у нашій країні. До Попасної волонтер завітала, коли до складу стрічки уже увійшло 119 прапорів із різних міст та областей нашої великої країни. Тож можна сказати, що з цими прапорами до нас завітала частка душі людей з усієї України. Приєдналися до акції і попасняни. Перший заступник голови Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов та заступник голови Валерій Куліков принесли до РБК державний прапор України, на якому жителі міста мали змогу залишити свої теплі та щирі побажання. Присутні розмовляли з Катериною Валевською, вона розказувала жителям Попасної про те, що жителі всіх міст, де вона побувала, дуже хвилюються за усіх людей, які опинилися у зоні озброєного конфлікту, та усією душею моляться за те, щоб військові дії нарешті припинилися, і над нами було мирне небо. Також Катерина навчала учнів нашого міста, які завітали на захід, робити українську народну ляльку – мотанку, діти та молодь читали вірші про Україну.
Всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час проведення військових дій, мирних громадян та військовослужбовців, які віддали своє життя за цілісність та соборність України.
А по закінченню акції присутні разом з Катериною Валевською приєднали прапор з побажаннями попаснян до загальної стрічки, яку попереду чекає подорож ще не в одне українське місто. У кожного, хто залишив своє побажання, тепер у серці є надія, що силою жадань, які залишають на прапорах жителі міст нашої країни, ми зможемо прогнати зло з України.
В. ЗАРУБА.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: