В четвер, 20 жовтня, Попаснянський міський голова Юрій Онищенко провів засідання виконавчого комітету міської ради. Для участі в роботі засідання були запрошені заступники міського голови, начальники відділів та спеціалісти виконавчого комітету міської ради, представники преси. До порядку денного було включено 11 питань.
Розглянувши лист від 18.10. 2016 р. № 1023 коменданта військової комендатури м. Попасна Пушкар О.Ю., виконком міської ради вирішив на період проведення АТО заборонити суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність на території міста Попасна, продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива особам, які мають ознаки приналежності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння тощо).
Також були заслухані результати роботи адміністративної комісії при виконкомі міської ради, та вирішено й надалі проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу серед населення міста з питань, що належать до повноважень комісії відповідно до чинного законодавства. Кількість осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності за період січень-вересень 2016 року сягає 39. Адміністративними правопорушниками сплачено добровільно штрафів на суму у розмірі 3315 грн, із загальної суми накладених штрафів у розмірі 3672 грн. Найбільш поширеного застосування набули ст. 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках» та ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».
Члени виконкому обговорили організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Попасна.
У зв’язку з відсутністю претендентів на здійснення функцій робочого органу з даного напрямку роботи, було вирішено уповноважити виконком міської ради до 16.09.2018 р. самостійно проводити такі конкурси.
Члени виконкому заслухали інформацію щодо виконання Плану соціально-економічного розвитку та міського бюджету за дев’ять місяців 2016 року.
В ході засідання була розглянута низка інших питань, рішення по яким були прийняті згідно із чинним законодавством.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: