15 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Попаснянської міської ради. До порядку денного було включено 13 питань. Із 13 членів виконкому на засіданні були присутні 11. Провів засідання міський голова Юрій Онищенко.
Засідання виконкому було розпочато з прийняття рішення про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік у зв′язку з наданням Попаснянській міській раді коштів на реконструкцію зовнішнього освітлення мікрорайону ВРЗ. Відповідно до цього члени виконкому внесли зміни до розпису доходів та видатків міського бюджету та змін до переліку об′єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

img_4470З метою покращення стану квартирного обліку у виконавчому комітеті Попаснянської міської ради та посилення контролю за додержанням житлового законодавства на території м. Попасна члени виконавчого комітету затвердили план роботи громадської комісії з житлових питань при виконкомі Попаснянської міської ради на 2017 рік. Членам даної комісії доручили в термін до 01.01.2017 р. завершити упорядкування списків громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі міської ради. Члени виконкому вирішили клопотати перед сесією Попаснянської міської ради щодо виділення коштів на ремонт пустуючих квартир, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Попасна, для надання їх у використання громадянам, які потребують поліпшення житлових умов.
Розглядаючи наступне питання, члени виконкому затвердили План діяльності виконавчого комітету Попаснянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.
Розглядаючи питання про затвердження орієнтовного переліку адміністративних послуг, які надаються Попаснянською міською радою та її виконавчим комітетом, інформаційних і технологічних карток з надання адміністративних послуг (у новій редакції), члени виконкому затвердили орієнтовний перелік адміністративних послуг, які надаються Попаснянською міською радою та її виконавчим комітетом, інформаційні та технологічні картки з надання адміністративних послуг.
Розглянувши звернення ТОВ «ДЕМ І К» з проханням встановити двоставковий тариф на послуги з теплопостачання для опалення Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, було прийнято рішення про встановлення двоставкового тарифу на послуги з теплопостачання для опалення Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.
В перебігу засідання виконкому було затверджено протокол № 5 від 09 листопада 2016 року засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради. Закріплено право на житло за дитиною Міхаревим Богданом Олександровичем, 19.11.2011 р.н., Міхаревою Анастасією Олександрівною, 03.11.2005 р.н., та Міхаревою Іриною Олександрівною, 19.11.2008 р.н., які були позбавлені батьківського піклування.
З метою недопущення експлуатації аварійно-небезпечних об’єктів і визначення можливості використання старих будівель, членами виконкому Попаснянської міської ради було прийнято рішення про створення комісії по обстеженню технічного стану будинків, будівель і споруд у м. Попасна (у новій редакції).
Слід за цим члени виконкому змінили поштову адресу житловому будинку та списали два домоволодіння згідно з заявами власників.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: