29 листопада в Тошківській ЗОШ  І-ІІ ступенів  №23 відбувся виховний захід      «З Україною в серці» для учнів  1-9 класів. Це яскраве і цікаве свято підготували вчителі української мови і літератури Назарова Людмила Пилипівна та Рибалко Лариса Миколаївна.

Тематика виховного заходу була спрямована на виховання почуття глибокої любові до Батьківщини, поваги до українського народу, його традицій та заохочення до  їх вивчення.

Це було справжнє свято, всі учні школи брали у ньому участь. Вчителі і учні були одягнені в українські вишиванки, які нам подарував капелан м.Червонограда отець Володимир Ващук.               .

Активну участь у проведенні свята брали бібліотекар Доброрєз О.М., завуч школи Кочевенко Л.М.  та вчитель початкових класів Щербакова А.В.

На свято були запрошені  батьки, вчителі-пенсіонери. Під час  проведення заходу звучали українські пісні, байки, скоромовки, вірші. Учні 4-7 класів підготували запальний «Гопак». З великим зацікавленням сприйняли учні  інсценівку  за повістю Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». У всіх присутніх склалося незабутнє враження від свята.

Велику допомогу у підготовці та проведенні заходу надали члени батьківського комітету. Особливо активними були Васильєва О.В, Петренко В.В.,                            Айвенко Л.М., Рибалко Я.О., Рибалко О.Г., Мандрика Л.В., Міокова Т.В.,

Агафонова І.В., за що глядачі їм дуже вдячні. З великим задоволенням смакували усі присутні варениками, узваром, короваєм.

Діти не хотіли розходитися по домівках, тому продовженням свята стала  дискотека в українському стилі.

 

Педагог-організатор Тошківської ЗОШ І-ІІ ст. №23

Щербакова А.В.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: