Безпека громадян — на першому місці

12512490_1558920054421530_8130826536044630920_nЗ початку проведення антитерористичної операції в Попасній розташувалися військовослужбовці Збройних Сил України, які присяглися захищати населення від незаконних збройних формувань. Слід за цим в минулому році запрацювала військова комендатура, яка розташувалась за адресою: м. Попасна, вул. Соборна, 1. Ми зустрілися з військовим комендантом Іваном Тарасовичем Бугаєм та попросили його розповісти про те, як комендатурі вдається виконувати свої функції та в чому вони полягають.
— Військова комендатура функціонує з метою забезпечення правопорядку та військової дисципліни серед військовослужбовців, запобігання злочинам та іншим правопорушенням, захисту життя, здоров’я, прав і законних інтересів військовослужбовців, захисту майна Збройних Сил України від розкрадання та інших протиправних посягань. А також для участі у протидії диверсійним проявам і терористичним актам. Крім того, функціями військової комендатури є припинення діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань, взаємодія з правоохоронними органами для виявлення правопорушень, розшук вогнепальної зброї, бойових припасів або вибухонебезпечних речовин, викрадених або втрачених у військових частинах.
Військова комендатура займається патрулюванням міста Попасна з метою недопущення правопорушень зі сторони військовослужбовців, які несуть службу на території міста, купівлі або розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях, появи у громадських місцях у нетверезому стані. Я хочу акцентувати увагу на тому факті, що не дивлячись на заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям, у деяких магазинах продаж все ж таки здійснюється. Ми проводимо цілодобове патрулювання, але бути у всіх місцях одразу військова служба правопорядку не може. Отже, я повторюю, продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям заборонений, і військова комендатура буде вживати усі необхідні заходи для того, щоб ця заборона діяла не тільки на папері.
Для забезпечення виконання зазначених завдань, оперативного реагування на факти порушення прав громадян, скоєння правопорушень військовослужбовцями, у комендатурі цілодобово працює телефон гарячої лінії: 0676012287; 0734656929. Я закликаю жителів Попасної та довколишніх населених пунктів району своєчасно повідомляти нам про правопорушення за участю військовослужбовців, свідками яких вони стали. Якщо ви побачили щось підозріле у діяльності військовослужбовців ЗСУ, або стали свідком скоєння злочину з їх участю, терміново подзвоніть до чергового помічника військового коменданта та передайте нам усю відому вам інформацію: номера авто, місце правопорушення та інші факти, які допоможуть нам у затриманні та перешкоджанні діяльності правопорушників.
Також прошу жителів міста та навколишніх населених пунктів повідомляти про факти розпивання алкогольних напоїв, находження у нетверезому стані або невідповідної поведінки військовослужбовців. Такі правопорушники будуть затримані військовою комендатурою, на них буде складений протокол, який буде направлений командиру підрозділу, в якому несе службу той чи інший військовослужбовець. Покаранням за таке правопорушення є дисциплінарне стягнення та позбавлення військовослужбовця частини премії.
Таким чином, усі військовослужбовці, які скоїли правопорушення або вчинили злочин, не зможуть уникнути відповідного покарання. Військова комендатура буде робити усе можливе для того, щоб люди могли жити спокійно і були впевнені, що вони захищені.
Розмовляли Я. НЕСТЕРЕНКО, В. ЗАРУБА.

 

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: