Чергова 80 сесія Попаснянської міської ради припинила повноваження трьох депутатів

 

img_4387

Сесія Попаснянської міської ради шостого скликання припинила повноваження трьох депутатів. Такі рішення на підставі особистих заяв депутатів міської ради Миколи Плиса, Олександра Завгороднього та Ігоря Трофімова були прийняті 27 жовтня на черговій 80-й сесії, яку провів міський голова Юрій Онищенко
Слід за цим депутати заслухали звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року. Згідно інформації, поповнення дохідної частини міського бюджету за три квартали поточного року становило 145 % до планових показників без урахування субвенцій та дотацій. За звітний період всього отримано доходів у сумі 9 126 300 грн, у тому числі по місцевим податкам та зборам надійшло 8 215 500 грн. Видаткова частина бюджету по загальному фонду за 9 місяців виконана на 86%.
Останнім часом поновилися обстріли Попасної зі сторони представників незаконних збройних формувань, в результаті чого за останні тижні різною мірою постраждали декілька приватних будинків. Раніше, з причин відсутності коштів в бюджеті міста, надати матеріальну допомогу постраждалим від обстрілів мешканцям Попасної в міської ради не було можливості. Саме тому, тільки завдяки перевиконанню дохідної частини міського бюджету депутати змогли виділити 100 тис. грн на надання матеріальної допомоги мешканцям міста, постраждалим в результаті обстрілів. Також за рахунок перевиконання бюджету будуть профінансовані і поточні ремонти у двох багатоквартирних будинках міста по вулиці Ціолковського, № 31, та Сонячна, № 35, які також постраждали від обстрілів, а також ремонт системи водопостачання ПМПЗОВ «Салют».
img_4378Зміни були внесені і до Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2016 рік.
Депутатами було прийнято рішення «Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 24.12.2015 р. № 71/9 «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Попасна». Дане рішення надасть можливість посилити контроль та підвищити відповідальність за несплату орендної плати. У разі несплати орендної плати впродовж трьох місяців підряд або користування орендованою власністю не за призначенням міська рада буде мати підставу розірвати договір оренди.
В рамках підготовки багатоквартирного житлового фонду комунальної власності до експлуатації в осінньо-зимовий період та з метою проведення ремонту м’якого покриття покрівлі будинку № 112, по вул. Миру, за кошти субвенції районного бюджету міською радою був придбаний будівельний матеріал (акваізол АПП ПЄ-3,5-ПС) та рішенням сесії переданий на баланс ОСББ «Альтернатива-Попасна» (вул. Миру, 112).
Також було розглянуто ряд інших питань, в тому числі земельних. Всі рішення прийняті згідно чинного законодавства.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: