ЦПТО – сучасний навчальний заклад  Державної служби зайнятості

 

 

 

Центри професійно – технічного навчання державної служби зайнятості створені для навчання дорослого населення і це кардинально відрізняє їх від інших навчальних закладів. Саме центри професійно — технічного навчання  ДСЗ допомагають безробітним отримати актуальну робітничу професію і тим самим задовольнити потреби роботодавців.

Центри професійно – технічного навчання пропонують широкий спектр направлень підготовки робітників майже для всіх сфер економіки: промисловість, будівництво, агропромисловий комплекс, транспорт, зв’язок, сфера послуг.

Навчальні класи та лабораторії обладнані сучасним високотехнологічним устаткуванням. Виробниче навчання та практика проходять в зручних та сучасних майстернях.

Професійні викладачі та майстри виробничого навчання застосовують сучасні педагогічні технології, роблять навчання якісним та ефективним. Термін навчання не перебільшує 1 року.

Всьго в Україні працюють 11 центрів: Донецький, Дніпропетровський, Івано-Франківський, Луганський, Львівський, Одеський, Сумський, Харківський, Рівненський, Херсонський , Полтавський.

Наш Луганський центр ПТО достатньо молодий, був зареєстрований у грудні 2010 року та почав свою роботу у березні 2011 року. Центр здійснює навчання за такими професіями: «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Контролер-касир», «Електрогазозварник».

Для безробітних  осіб навчання та проживання у гуртожитку, коли  професійне навчання організоване не за місцем постійного проживання, здійснюється за рахунок  Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Також під час навчання за зареєстрованими безробітними зберігається допомога по безробіттю, компенсуються фактичні витрати на проїзд до населенного пункту, де знаходиться навчальний заклад, і назад.

Після закінчення навчання видається свідоцтво державного зразку.

Бажаючих пройти професійне навчання у Центрах професійно – технічного навчання державної служби зайнятості звертатись до Попаснянського районного центру зайнятості за адресою: м. Попасна, вул. Базарна,2, тел.. 2-06-33

Заступник директора                                                   Т.М.Семененко

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: