Дитяча творчість сьогодні – культура нації завтра

Кожного року українська земля дарує нам свої щедрі дари: гарний врожай, добротне зерно, пахучий мед. Але осінь відзначається не тільки врожаєм, а ще й прекрасним святом усіх дітлахів та підлітків — Святом першого дзвоника. Кожна школа нашого міста першого вересня гостинно відкрила свої двері новому шкільному року. І Попаснянський Будинок дитячої та юнацької творчості також кожного року, у середині першого місяця осені, святкує День відкритих дверей. У цьому році, саме 16 вересня, Будинок творчості у 54 раз відсвяткував своє відкриття для того, щоб вкотре поділитися своїми знаннями з майбутнім України — її дітьми.
Привітати дітлахів та керівників гуртків завітали почесні гості: заступник міського голови Гапотченко Ірина Вікторівна, заступник начальника відділу освіти Шулік Валентина Василівна, головний спеціаліст районної ради Звягінцев Дмитро Миколайович, методист районного методичного центру Бондаренко Світлана Вікторівна, а також гості з комендатури — Скрібка Олег Юрійович та Свістунов Володимир Васильович. Але не тільки привітання, а й подарунки були приємною несподіванкою для колектива БДЮТ: канцелярські товари, привітальна грамота, а також сертифікат від міської ради на 1000 грн.
Справжнім сюрпризом для дітлахів, присутніх на святі, була театралізована частина свята, у якій головними героями стали не хто інший, як самі фіксики, а саме — Сімка, Нолік і Шпуля. Вони в розважальній формі не тільки провели цікаву музичну гру, а й розповіли про керівників гуртків Будинку творчості, які у цьому році запрошують усіх бажаючих отримати цікаву творчу освіту.
Привітала з новим навчальним роком дітлахів й директор Будинку дитячої та юнацької творчості Григоренко Людмила Валентинівна та побажала їм натхнення і позитивних емоцій на заняттях у гуртках.
Талановиті вокальні номери на святі пролунали у виконанні викладача БДЮТ Домашенко Т.С., її вихованців, які заспівали веселу пісню, та молодшої групи ансамблю «Мелодія», яким керує Лісовець. А.В.
Свято Першого дзвоника стало справжнім вогником таланту, радості й світлою надією на прекрасне майбутнє нашої держави, яку будує підростаюче покоління, бо саме від нього залежить культурний розвиток України, і хто, як не ми, повинні привносити у цю справу частинку своєї душі. Саме для цього живе і працює Попаснянський Будинок дитячої та юнацької творчості.
К. Радіонова-Сороколат, педагог-організатор БДЮТimg_1855 img_1826 img_1782

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: