До Дня соціального працівника

6 липня Україна відсвяткувала День соціального працівника. У цей день ми шануємо людей, які присвятили своє життя допомозі оточуючим. Соціальні працівники різноманітних організацій та установ прийшли у професію за покликанням свого серця і кожного дня віддають частку своєї душі нужденним людям, які звертаються до них за допомогою. Саме тому ми поважаємо людей, які готові у скрутний час піти назустріч людям, які потребують допомоги.
4 липня, напередодні свята, урочистий захід, присвячений соціальним працівникам нашого району, відбувся в Попаснянській районній військово-цивільній адміністрації. В цей день соцпрацівники району приймали поздоровлення від виконуючого обов’язки керівника Попаснянської РВЦА Валерія Кулікова, заступника голови районної ради Миколи Чернікова, а також Попаснянського міського голови Юрія Онищенка. В адресу соціальних працівників лунали теплі слова побажань та поздоровлень, але найприємнішою частиною заходу, звичайно, була церемонія нагородження. Присутні були нагороджені грамотами департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації, Попаснянської районної державної адміністрації, Попаснянської міської ради, а також листами подяки та подарунками. Всіх нагороджених присутні у залі колеги вітали бурхливими оплесками.
А на завершення урочистого заходу соціальних працівників своїм музикальним подарунком привітали зі святом учасники ансамблю Попаснянської гімназії № 20 під керівництвом Аліни Лісовець.
В. ЗАРУБА

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: