До уваги: зміни у законодавстві!

27.07.2016full року набрав чинності Закон України № 1446-VІІІ від 07.07.2016 р. «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції». Згідно ст. 130 КУпАП керування ТЗ особами в стані сп’яніння, а також передача керування ТЗ особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння, а так само відмова особи, яка керує ТЗ, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, — тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 10200 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк один рік.
Повторне, протягом року, вчинення будь-якого з порушень, передбачених ч. 1 ст. 130, — тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 20400 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк три роки.
Дії, передбачені ч. 1 ст. 130 КУпАП, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню, — тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 40800 грн з позбавленням права керування ТЗ на строк десять років.
Вживання водієм ТЗ після ДТП за його участю алкоголю, або після того, як ТЗ був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медичного огляду з метою встановлення стану сп’яніння — тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 20400 грн або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування ТЗ на строк три роки.
Н. Кирилова, інспектор
Попаснянського відділу поліції

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: