Добрі справи NRC

Добрі справи для тих, хто потребує допомоги, не залишаються поза увагою. Для мешканців м. Гірське дуже важливо знати, що у вирішенні проблем, які виникали внаслідок бойових дій, вони не самотні, що є люди, які у важку хвилину можуть підставити дружнє плече.
Ось і про колектив NRC склалося враження, як про порядних і щирих людей, які внесли щедрий благодійний внесок у відбудову нашого міста.
В ході проведення АТО м. Гірське значно постраждало, було пошкоджено 163 об’єкта, це – будівлі установ, житлові будинки та господарські споруди. Однією з перших на допомогу мешканцям міста прийшла компанія «Норвезька рада у справах біженців». На відновлення приватних житлових будинків компанія надавала постраждалим власникам будівельні матеріали (цеглу, пісок, цемент, шифер, скло, дошки тощо). Надала будівельний матеріал для ремонту даху постраждалого багатоповерхового будинку № 38 по вул. Чернишевського.
Найближчим часом до міста працівниками компанії будуть завезені нові водопровідні труби для часткової заміни діючих водопровідних мереж.
Крім того, неоціненну допомогу надає юридичний відділ компанії як мешканцям нашого міста, так і внутрішньо переміщеним особам
Коли ми отримуємо допомогу від сторонніх людей, то наші думки повертаються до таких непересічних загальнолюдських цінностей, як самовідданість та співчуття, любов до ближнього і здатність змінити світ навколо себе на краще.
На сьогоднішній день компанія не припинила роботу у нашому місті, завдяки наданим нею будівельним матеріалам ведеться ремонт даху будівлі Гірської міської лікарні. Завезений будівельний матеріал на ремонт постраждалого житлового багатоквартирного будинку № 18 по вул. Центральна.
Шановний колектив компанії NRC! Ваша допомога для мешканців нашого міста, що опинились в складних життєвих обставинах, є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи.
Виконавчий комітет Гірської міської ради висловлює Вам повагу і вдячність за ту допомогу, яку Ви надаєте нашому місту.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: