Дякуємо за співпрацю

Представники Польського центру Міжнародної допомоги та всеукраїнського об’єднання «Українські рубежі» при взаємодії з Попаснянською мiською радою провели останню зустріч з переселенцями та мешканцями міста Попасна, які виявили бажання деякий час попрацювати на громадських роботах, пов’язаних з благоустроєм міста. На зустрічі представники центру подякували всім за співпрацю, результатом якої є позитивні моменти з благоустрою Попасної. З боку Попаснянської міської ради представникам всеукраїнського об’єднання «Українські рубежі» за високий професіоналізм, увагу до проблем мешканців міста, значну допомогу територіальній громаді міста Попасна та активну громадську позицію була вручена Подяка.
Кожному, хто прийняв участь в проекті від Польського центру Міжнародної допомоги та всеукраїнського об’єднання «Українські рубежі», на пам’ять були вручені календарі з фотографіями самих учасників проекту. Наприкінці зустрічі серед учасників було проведено анкетування.
В ході акції була проведена величезна робота, завдяки якій об’єкти інфраструктури міста стали чистішими і упорядкованими. Було проведено: прибирання тротуарів, ліквідація дикоростучої порослі, покіс трави, прибирання листя на газонах, прибирання узбіч асфальтобетонного покриття по вул. Миру, вул. Парковій, вул. Первомайській, вул. Ціолковського, вул. Суворова, вул. Бахмутській, вул. Миронівській, вул. Соборній, вул. Базарній, вул. Герцена, вул. Нагірній, в парку ім. Калюжного та парку Залізничників, територія, яка примикає до скверу «Ювілейний». Необхідно відзначити те, що безробітні люди, незареєстровані на обліку в центрі зайнятості, відчули свою значимість в суспільстві і отримали можливість заробити кошти на проживання.
З повагою, виконком Попаснянської міської ради.

150620167 150620166 150620168

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: