Гідність і свобода здобуваються в боротьбі

21 листопада, в день, коли наша країна відзначає День Гідності та Свободи, до учнів загальноосвітньої школи № 1 у місті Попасна завітали військовослужбовці – бійці батальйону Національної гвардії України імені Кульчицького. Разом із учнями молодших класів гості пригадали події, які передували затвердженню національного свята і, зокрема, подіям, які відбувалися на Майдані Незалежності під час Революції Гідності у листопаді 2013 — лютому 2014 років. Пригадали людей, душею назавжди залишившихся у Києві на Майдані – героїв Небесної Сотні, які загинули, відстоюючи гідність, свободу та демократичні цінності нашої країни.
_mg_4962
За допомогою проектору діти отримали змогу побачити усіх героїв Небесної Сотні. Усі присутні із рук в руки передали свічку та вшанували пам’ять загиблих. Окрім фактичних даних, які вже увійшли в новітню історію нашої держави, учні мали змогу узнати більше, поспілкувавшись з бійцями батальйону імені Кульчицького, які особисто «пройшли» Майдан, а згодом зі зброєю в руках пішли захищати нашу країну.

«У той час я була звичайною студенткою. Разом із своїми одногрупниками приходила на Майдан, ми малювали плакати з закликами, що ми хочемо до Європи, і щоб наша країна стала повноправним членом Євросоюзу. Саме в той час почали встановлювати новорічну ялинку. Мене друзі спитали, чи буду я залишатися на площі на ніч? На вулиці було холодно, я була легко вдягнена, вранці потрібно було бути на роботі, і я вирішила, що піду додому, а вранці повернусь і буду весь день знаходитись на площі. Вранці я прокинулася, увімкнула телефон і побачила велику кількість пропущених дзвінків від рідних. Усі запитували, чи жива я, чи все зі мною гаразд. Подивившись новини, я дізналася про ті трагічні події, які сталися на Майдані, поки я була вдома. Після того я майже кожного дня ходила на площу, жила та ночувала там. Люди приїжджали до столиці з різних куточків країни. Я знаю людей, які навіть покинули всі свої справи за кордоном та приїхали до України, відчуваючи, що вони потрібні своїй вітчизні», — розповіла молода дівчина–боєць батальйону ім. Кульчицького Національної гвардії України.
Діти читали вірші, присвячені подіям Революції Гідності. В свою чергу, військові вручили учням солодкі подарунки — печиво та свіжі фрукти.
Військовослужбовці батальйону ім. Кульчицького не вперше приділили увагу жителям Попасної. Нещодавно вони передали в наше місто допомогу в вигляді одягу, одна частина якої була залишена у будівлі Попаснянської міської ради, а іншу бійці відвезли до КУ «Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат». У спілкуванні із директором установи військові дізналися, що не дивлячись на низьку температуру, будівля інтернату не опалюється у зв’язку з відсутністю вугілля, та пообіцяли допомогти у вирішенні цього питання. І обіцянку свою бійці виконали. img_20161109_131236За декілька днів до закладу приїхала вантажівка з 9 тоннами необхідного інтернату палива, і в цей же день в будівлі з’явилося тепло. Також військовослужбовці допомогли у вирішенні не менш важливого питання – відновлення водопостачання психоневрологічного інтернату. «Ми узяли шефство над цим інтернатом і намагаємось вирішувати проблемні питання, які виникають у його роботі», — розповідає військовослужбовець батальйону з позивним «Васабі».
В. ЗАРУБА

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: