Інформація для споживачів, які користуються послугами з централізованого постачання холодної води, водовідведення

Коммунальне підприємство «Попаснянський Районний Водоканал» повідомляє про подання пакету документів до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) для встановлення економічно обгрунтованих тарифів централізованого постачання холодної води, водовідведення.
Згідно п. 4 ст. 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиту для побутових потреб воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з водопостачання.
Крім того, відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиту воду), що є власністю фізичних осіб, покладається на суб’єктів господарювання, що надають послуги з водопостачання.
Таким чином формування тарифів централізованого постачання холодної води, водовідведення обумовлене тим, що періодична повірка проводиться за рахунок коштів суб’єктів господарювання, що надають послуги з холодного водопостачання, водовідведення.
Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення встановлюються вперше, згідно Постанови № 303 від 10.03.2016 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».
Складовими тарифів є:

вчпиапрьб  (копия)

Зі структурою та розмірами прийнятих тарифів можна буде ознайомитись в офіційному друкованому виданні Комісії «Інформаційний бюлетень НКРЕКП», який друкується щомісяця. Кожен номер бюлетеня містить повну добірку прийнятих за попередній місяць рішень НКРЕКП щодо регулювання у сферах електроенергетики, теплопостачання, централізованого водопостачання і водовідведення, перероблення і захоронення побутових відходів та в нафтогазовому комплексі.
Зауваження і пропозиції від фізичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з моменту оприлюднення статті за адресою: комунальне підприємство «Попаснянський Районний Водоканал», вул. Водопровідна, смт Білогорівка, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93310, тел.(06451) 7-37-01.
Адміністрація КП «ПРВ».

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: