Інформація для споживачів, які користуються послугами з централізованого водопостачання та водовідведення

Комунальне підприємство «Попаснянський Районний Водоканал» повідомляє про подання пакету документів до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) для встановлення економічно обґрунтованих тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення.
З 25.06.2015 р. по теперішній час підприємство застосовує тимчасові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, встановлені розпорядженням керівника Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації-голови районної державної адміністрації №154 від 24.06.2015 р.
Внесення змін до існуючого тарифу обумовлене вимогами частин 2 та 4 ст. 10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг». Діючий тариф тільки частково відшкодовує собівартість послуг водопостачання та водовідведення. Така ситуація склалася через те, що у 2014-2016 рр. значно зросла вартість електроенергії (на 33%, з 1,12 грн до 1,49 грн за 1 кВт) та інших матеріалів (бензин – на 34%, з 15,20 до 20,35 грн за літр; дизельне паливо – на 18%, з 14,90 до 17,65 грн за 1 літр; матеріали, необхідні для запобігання та усунення аварій – приблизно в 2,5 рази), які входять до складу витрат, що формують собівартість водопостачання та водовідведення, а також у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати (на 19%, з 1218 до 1450 грн).
Зі структурою та розмірами прийнятих тарифів можна буде ознайомитись в офіційному друкованому виданні Комісії «Інформаційний бюлетень НКРЕКП», який друкується щомісяця. Кожен номер бюлетеня містить повну добірку прийнятих за попередній місяць рішень НКРЕКП щодо регулювання у сферах електроенергетики, теплопостачання, централізованого водопостачання і водовідведення, перероблення і захоронення побутових відходів та в нафтогазовому комплексі.
Зауваження і пропозиції від фізичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з моменту оприлюднення статті за адресою:
Комунальне підприємство «Попаснянський Районний Водоканал», вул.Водопровідна, смт Білогорівка, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93310. Тел.: (06451) 7-37-01.
Адміністрація КП «ПРВ».

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: