Інформація про підсумки проведення місячника з благоустрою міста Попасна

На виконання рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 19 лютого 2016 р. № 22 «Про організацію робіт з підготовки міста Попасна до Весняної толоки» з 14 квітня в місті Попасна розпочались роботи по санітарній очистці та благоустрою, в тому числі проводився місячник з благоустрою. Основною метою заходів було приведення в належний санітарний стан інфраструктури міста, в тому числі узбіч доріг, вулиць, прибудинкових територій, територій підприємств, організацій і установ, парків, скверів, площ, а також виконання робіт по озелененню міста. В рамках місячника виконувалися заходи із благоустрою та санітарного очищення міста після виходу з осінньо-зимового періоду 2015-2016 років. За участю колективів організацій, підприємств, установ різних форм власності, приватних підприємців, фізичних осіб було проведено ряд суботників (10 суботників було проведено за участю працівників виконавчого комітету Попаснянської міської ради). Під час яких були приведені до відповідного санітарного та естетичного стану центральні вулиці міста (в т.ч. побілено дерева та бордюри, покошена трава), наведено порядок на прибудинкових та закріплених за підприємствами територіях, дитячих майданчиках, скверах, площах (пл. Героїв, парк ім. Калюжного). З метою озеленення та поліпшення естетичного стану за кошти міського бюджету 7,0 тис. грн висаджено по вул. А. Черешні 15 скандинавських горобин, по вул. Суворова — 10 звичайних горобин, на площі Миру – 10 яблунь та 10 кущів ялівцю ряболистного. Школярами висаджено квіти на клумбах по вул. Первомайська біля будинків № 7, 5, розбиті невеликі газони по вул. Миру, пофарбовано автобусну зупинку «Ліки». Наведено порядок у скверах «Ювілейний», по вул. Базарна, продовжуються і далі роботи в парку ім. Калюжного. Громадяни, які перебувають на обліку у Попаснянському районному центрі зайнятості, були залучені до прибирання центральних вулиць міста.
Силами Попаснянського КП «СКП» та працівниками виконавчого комітету Попаснянської міської ради проведені роботи по наведенню порядку на території міських кладовищ, допомогу в привезенні піску надало СП «Колійна машинна станція – 134» регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
Всього за період місячника з благоустрою міста було ліквідовано 12 одиниць несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено близько 60,0 м3 сміття (вул. Красних партизан, вул. Миру, вул. Базарна, парк ім. Калюжного, пл. Героїв, кладовища та ін.).
Виконані роботи з видалення та санітарної обрізки дерев та порослі по вул. Шкільна, Красних партизан, Бахмутська, Кузнечна, Первомайська, Суворова, Мічуріна, Черешні, Донецька, Ціолковського, Герцена, Заводська, Чапаєва, Крилова, Соборна, Овражна, у парку ім. Калюжного та ін. Виконавчим комітетом Попаснянської міської ради видано 12 дозволів на тимчасове зберігання будівельних матеріалів, 2 дозволи на проведення земляних робіт, 1 погодження щодо утеплення фасаду (його частини) багатоквартирного житлового будинку № 5 по вул. Суворова. Проведена роз’яснювально-попереджувальна робота з мешканцями приватного житлового фонду щодо заборони утворення несанкціонованих сміттєзвалищ та необхідності укладання договорів на вивезення ТПВ з обслуговуючим підприємством.
За період місячника Попаснянським КП «СКП» були виконані роботи з відсипки шлаком ям по вулицям Матросова, Водоп’янова, планування грунту по вул. Миру. Проведено поліпшення стану зовнішнього освітлення по вул. Донецька, 51, та на перехресті вул. Донецька з провулками Деповський та Транспортний; пров. Райдужний; вул. Оборонна, 2, вул. Кузнечна, 29, 35, вул. Річна, 3, 21, 67, 62, вул. Мічуріна, перехрестя вул. Шевченка – пров. Красний, перехрестя вулиць Герцена – Шевцової, на перехрестях вулиці Соборна з вулицями Героїв Чорнобиля, Нижньопогранична, Д. Бідного, перехрестя вул. Донецька — пров. Широкий.
Робота щодо підтримки належного санітарного стану в місті перебуває на постійному контролі керівництва виконавчого комітету Попаснянської міської ради, силами виконкому проводяться рейди по виявленню недотримання правил благоустрою, даються приписи на усунення виявлених недоліків. На сьогоднішній день видано 7 приписів на усунення порушень правил благоустрою міста, складено 5 адміністративні протоколи.
Заплановані подальші роботи щодо благоустрою території м. Попасна, в які входять значні об’єми по видаленню аварійних дерев та санітарній обрізці дерев, покосу трави, відсипки та плануванню грунтових доріг, санітарній очистці місць загального відпочинку, реконструкції площі Миру, а також постійне прибирання підприємствами, установами, організаціями та приватними підприємцями, фізичними осібами закріплених за ними територій. Тому звертаємося до всіх попаснян підтримувати свої закріплені території у належному санірному стані.
М. Бондарева, начальник відділу житлово-комунального
господарства, архітектури, містобудування та землеустрою.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: