Коментар стосовно інтерв’ю Генерального директора ТОВ ЛЕО

Ком_MG_1740 (копия)ентуючи інтерв’ю Генерального директора ТОВ ЛЕО Воладимира Грицая информаційному агентству «Интерфакс-Украина» «С каждым днем ситуация с оплатой поставленной электроэнергии ухудшается», яке було опубліковано у минулому випуску газети, хотілося б відмітити, що незважаючи на доволі різкий характер коментарів, наше підприємство, яке також відноситься до комунальної сфери, як ніяке інше розуміє труднощі, які виникають під час роботи з абонентами, будь-то юридичні особи, бюджетні установи чи населення. Несвоєчасне та неповне надходження оплати є постійною проблемою таких підприємств, як ТОВ ЛЕО та КП «ПРВ». При цьому слід зазначити, що ТОВ ЛЕО перебуває в більш вигідному становищі, аніж ми, оскільки може застосовувати в якості інструменту впливу на боржників (окрім деяких), включаючи населення, обмеження (відключення) електропостачання. Водоканал же такої можливості позбавлений, відключення населенню води за борги не передбачено.

Щодо того, що наше підприємство нібито займається перекачуванням води на територію ОРЛО, така заява не зовсім відповідає дійсності. Звісно, КП «ПРВ» використовує у своїй діяльності майно та обладнання, що належало компанії ОКП «Луганськвода», яке було єдиним магістральним водопостачаючим підприємством в області, а отже і все обладнання та мережа трубопроводів, яку використовує наше підприємство, спроектовано та збудовано з розрахунку на водопостачання всієї області. Таким чином і виникає ситуація, що частина води, що видобувається нашим підприємством, потрапляє на територію ОРЛО. Переобладнання існуючої водопровідної мережі для можливості водопостачання виключно на територію підконтрольну українській владі потребуватиме значного вкладання коштів (мова йде про декілька сот мільйонів грн) та тривалої зупинки всього комплексу інженерно-технічних споруд нашого підприємства, що призведе до припинення водопостачання в деяких населених пунктах Луганської області, включаючи і ті, що розташовані поблизу лінії розмежування. Переобладнання комплексу інженерно-технічних споруд підприємства без їх зупинки пов’язане з ще більшими витратами, аніж ті, що були вищезазначені.
Також потребує роз’яснення заява про те, що КП «ПРВ» займається перекачуванням води на непідконтрольну територію, в той час як ліцензія в нього, нібито, лише на постачання води на території підконтрольні українській владі. Справа в тому, що ліцензія видається на вид діяльності, без прив’язки к території. Дотримання ліцензійних умов є ключовим моментом в діяльності будь-якого підприємства в галузі водопостачання.
Наведена вище ситуація, звісно, не могла не призвести до виникнення заборгованості за електричну енергію, через відсутність можливості в нашого підприємства вести облік та отримувати оплату за воду, що потрапляє на територію ОРЛО. Але зупинка потужностей підприємства може привести до сценарію розвитку гуманітарної катастрофи в Станічно-Луганському та Попаснянському районах, в яких наше підприємство є єдиною водопостачаючою організацією.
З самого початку діяльності нашого підприємства ми неодноразово наголошували на необхідності розробки юридичного механізму, що дозволив би нашому підприємству отримувати кошти за воду, що потрапляє на територію ОРЛО. З огляду на складність та нестандартність, а також масштаб наведеної проблеми, її розв’язання є справою не однієї хвилини. На даний час в вирішенні зазначеного питання задіяні профільні міністерства, обласна ВЦА, Попаснянська районна ВЦА, Попаснянська міська рада, наше підприємство, а також деякі міжнародні гуманітарні організації.
В черговий раз звертаємо увагу, що Комунальне підприємство «Попаснянський районний водоканал» ніколи не відмовлялося від визнання своїх договірних зобов’язань щодо оплати за спожиту електричну енергію та готове буде розпочати розрахунки після вирішення вищезазначеного питання та початку надходження коштів за воду, що потрапляє на територію ОРЛО.
І. Вілков, директор КП «ПРВ»

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: