Компенсація єдиного соціального внеску роботодавцям

Однією із сучасних послуг служби зайнятості передбачено фінансові стимули для роботодавців, а саме – щомісячна компенсація  фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування на випадок безробіття  за працевлаштованого на нове робоче місце безробітного. Цілий рік  економити  на внесках можуть ті роботодавці, котрі братимуть на роботу не менше, ніж на 2 роки громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці, а саме: молодь, яка закінчила навчання в загальноосвітніх, професійно — технічних та вищих учбових закладах; звільнені зі строкової або  альтернативної служби і які вперше приймаються на роботу; особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилось 10 і менше років; діти – сироти;   один із батьків, який виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда, має на утриманні дитину (дітей) віком до 6 років.

Пільги на єдиний внесок також можуть мати  представники малого бізнесу за умови працевлаштування безробітних не менше, ніж на 2 роки на нові робочі місця  в пріоритетних видах економічної діяльності. До таких видів економічної діяльності  відносяться: вирощування зернових культур,насіння олійних культур, овочів і баштанових культур, розведення великої рогатої худоби, свиней, свійської птиці, виробництво хліба та хлібобулочних виробів, молока та молочних продуктів, олії та тваринних жирів, м’яса та м’ясних продуктів, виробництво одягу, взуття, електромонтажні роботи, надання інформаційних послуг, комп’ютерне програмування, консультування та пов’язана  з ними діяльність та інші.

Суттєву фінансову підтримку від служби зайнятості можуть отримати роботодавці  у розмірі компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування на умовах  строкових трудових договорів  зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Загалом ця нова послуга  корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, бо вона  стимулює керівників підприємств та  приватних підприємців  не просто створювати робочі місця, а  й офіційно оформлювати  працівників  у штат, виплачуючи їм легальну заробітну плату  та забезпечуючи соціальні гарантії.

Служба зайнятості закликає роботодавців, які планують збільшувати  масштаби свого бізнесу, врахувати вигідність  даної пропозиції і залучатися до співпраці.

За більш детальною інформацією звертайтеся у відділ взаємодії з роботодавцями Попаснянського районного центру зайнятості за адресою: м. Попасна, вул. Базарна, буд.2, або за телефоном 0(6474)21200

 

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями                                                         А.П.Щербіна

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: