Конкурс сучасного виробу «Совушко»

15 листопада у Будинку дитячої та юнацької творчості пройшов районний конкурс сучасного виробу «Совушко». Серед 119 робіт, різних за технікою та майстерством виконання, були обрані переможці за трьома віковими категоріями.dluska-violeta
1 вікова категорія (7-11 років): img_20161116_131847
1 місце – Синиціна Карина (Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас);
Кисельова Марія (Врубівська ЗОШ I-III ст., 2 клас);
Черножукова Анастасія (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лисичанське, 11 років).
2 місце — Буряк Дар’я (Вовчоярівський НВК, 4 клас);
Лісовий Захар (Золотівська ЗОШ I-III ст. № 5, 7 років);
Дмитрович Владислав (Гірська ЗОШ І-ІІ ст., 2 клас).
3 місце – Длуська Віолетта (Золотівська ЗОШ I-III ст. № 5, 10 років);
Фахартінова Аліна (Гірська ЗОШ І-ІІ ст. № 15, 9 років);
колективна робота (Троїцька ЗОШ I-III ст., учні 1 класу);
Коломієць Катерина (Попаснянська гімназія № 20, 2 клас);
Філоненко Дарія (Попаснянська гімназія № 20, 4 клас).
2 вікова категорія (12-14 років):
1 місце — Кліменко Ксенія (Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст., 7 клас);
Васильєв Дмитро (Тошківська ЗОШ І-ІІ ст., 11 років);
Ширінов Валентин (Золотівська ЗОШ І-ІІ ст. № 14, 5 клас);
Наумова Софія (БДЮТ, гурток «Райдужні фарби», 5 клас).
2 місце — Павловська Катерина (Золотівська ЗОШ I-III ст. № 5, 11 років);
Чемрат Віталій (БДЮТ, гурток «Райдужні фарби», 12 років);
img_20161116_131750Крецська Вероніка (Новоіванівська ЗОШ І-ІІ ст., 5 клас).
3 місце — Семененко Дарина (Тошківська ЗОШ І-ІІ ст., 12 років);
Редько Вікторія (Попаснянська гімназія № 20, 7 клас);

Степанов Данило (Білогорівська ЗОШ I-III ст., 6 клас). img_20161116_131441
3 вікова категорія (15-18 років):
1 місце – колективна робота (БДЮТ, гурток «Випалювання»);
Ємельянова Маргарита (Комишуваський НВК «ЗНЗ-ДНЗ», 8 клас);
Бабко Олеся (Новоіванівська ЗОШ І-ІІ ст., 9 кл);
Блінова Дар’я (Попаснянська гімназія № 20, 7клас);
Буряк Володимир, Романюк Кирило (Білогорівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас);
Назінкін Кирило (Новоіванівська ЗОШ І-ІІ ст., 9 клас).
2 місце — колективна робота (БДЮТ, гурток «Райдужні фарби»);
Сергачьова Юлія (Новотошківський НВК № 10, 9 клас);
Ковальова Оксана (Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 21, 8 клас).
3 місце — Плаксін Станіслав (Тошківський НВК, 7 клас);
Стовпяга Анастасія (Попаснянська багатопрофільна гімназія № 25, 6 клас);
Хаіров Микита (Золотівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 7 клас);
Ганова Анастасія (Попаснянська багатопрофільна гімназія № 25, 9 клас).

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: