«МАЯК» чекає на друзів!

Завдяки тісній співпраці Попаснянської та Полтавської райдержадміністрацій 20 дітей Попаснянського району цього літа мали можливість відпочити в Полтавському обласному дитячому оздоровчому центрі «Маяк».
Центр знаходиться в сосновому лісі в екологічно чистому місці Полтавщини – Санжарах, на березі мальовничої річки Ворскла. Дитячий центр «Маяк» — це простір успіху, добра, відпочинку та реабілітації, забезпечує самореалізацію особистості дитини. Діти нашого району оздоровлювались та активно відпочивали. За їх участю проходили концерти і квести, тематичні програми та дискотеки, спортивні змагання, одноденні походи, купання в річці Ворскла, ігри у пейнтбол, креативні гуртки і ще багато цікавого. Діти відвідували фіто-бар, де пригощались чаями, настоями різних трав, продуктами бджільництва. Також діти побували на екскурсії по місту Полтава, де відвідали славнозвісну Білу альтанку, пам’ятник Галушці, краєзнавчий музей.
По закінченню табірної зміни у відпочиваючих виникло бажання повернутися сюди наступного літа, адже живописні місця і програма оздоровлення запам’ятається надовго.
С. Бондаренко, працівник КУ «Попаснянський РМЦ»

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: