Мешканці Попасної, будьте пильними!

Знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міста. Вибухові пристрої серійного зразка не завжди легко розпізнати за зовнішнім виглядом. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.
Як правило, при знаходженні серійних мін, снарядів, гранат дорослі люди негайно викликають фахівців, які убезпечують район і знешкоджують небезпечні знахідки у встановленому порядку. Інша справа – діти. Природна цікавість спонукає їх на страшні експерименти. Діти підкладають боєприпаси у багаття, випробують їх на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому, у двір, в школу. Тому треба обов’язково проводити з дітьми бесіди щодо поводження з невідомими предметами і механізмами.
5Встановлено, що 17.06.2016 р. п’ятеро малолітніх дітей пішли у сквер, розташований на вул. Базарна, м. Попасна. По дорозі вони знайшли металевий предмет з кільцем (уніфікований запал ручної гранати), який принесли до скверу. Через необережне поводження, даний предмет вибухнув та спричинив тілесні ушкодження малолітньому.

У лікарні потерпілому поставили діагноз: мінно-вибухова травма, осколкові поранення верхніх та ніжних кінцівок.

Враховуючи вищевикладене, ще раз нагадуємо! Не робіть самостійно ніяких дій із знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями — це може привести до їх вибуху, численних жертв і руйнувань! Якщо ви помітили річ без господаря, треба звернутися до працівника поліції або іншого посадовця. Не можна торкатися до знахідки. Не користуйтеся мобільним та радіо зв’язком поблизу підозрілої знахідки.
В. Нестеренко, прокурор Лисичанської місцевої прокуратуриcke_241

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: