Ми і закон

З 17 по 25 жовтня в Золотівській багатопрофільній гімназії пройшов тиждень правознавства.
В рамках тижня проведено правовий брейн- ринг для учнів 9-10 класів (вчитель правознавства Бережна А.І.). Змагалися збірні команди «Правознавці» (10 клас) та «Феміда» (9 клас). Під час заходу діти мали нагоду проявити високий рівень знань щодо своїх прав та обов’язків. Обидві команди показали високий рівень обізнаності у сфері права. Перемогла команда 10 класу «Правознавці». Кожен учасник був нагороджений призом від президента учнівського самоврядування.
Наші учні 9-11 класів зустрілися з представниками Гірського бюро безкоштовної юридичної допомоги (Переясловою Р.С. та Гусевою Т.В.). Саме для гімназистів так необхідні знання законів, адже «дитячі пустощі» набувають вже зовсім іншого забарвлення і кваліфікації в правовому полі. Дітям розповідали про кримінальну та адміністративну відповідальність, про вік, з якого вона настає, наводили реальні приклади і відповідали на запитання.
В шкільній бібліотеці була організована виставка літератури на тему «Знай і поважай свої права». Класні керівники організували тематичні уроки, виховні години на правову тематику, а практичним психологом і соціальним педагогом було проведено цикл правових бесід, під час яких учні школи ознайомилися зі Статутом школи, правилами внутрішнього розпорядку і правами та обов’язками.
Учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень, а можливо, слугуватиме напрямком до вибору майбутньої професії.
А. Бережна, вчитель правознавства ЗБГdscn7373

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: