На честь підтримки «безвізу» було проведено автопробіг

11 травня, Рада Європейського союзу підтримала рішення щодо лібералізації візового режиму з Україною. Розглянувши відповідний Регламент Європейського парламенту та Ради ЄС, було внесено зміни, відповідно до яких незабаром українці зможуть відвідувати країни ЄС не оформлюючи візи.

На знак підтримки цієї акції та на честь відзначення Дня Європи в Попаснянському районі було проведено відповідні заходи. Розпочалися вони з урочистого підняття прапору Європейського Союзу, який відтепер майорітиме на головній площі Попасної поряд із Державним та районним прапорами.

«Безвіз», – розпочав урочисту промову очільник району Микола Ханатов, – це не просто спрощення способу виїзду за кордон для українців, це – найперший та найвідповідальніший крок до Європи. З сьогоднішнього дня ми стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору. І все це заради майбутнього наших дітей та онуків, які невдовзі продовжать впевнено слідувати започаткованим сьогодні політичним вектором та завершать   всеосяжний процес реформ в Україні, забезпечивши її стабільне, процвітаюче та демократичне майбутнє», – наголосив він.

Участь у заході прийняли громадськість та молодь.

На честь підтримки «безвізу» було проведено автопробіг головними вулицями міста, який розпочався біля райдержадміністрації, потім учасники відвідали міську раду та завершили акцію біля піднятого прапору Європейського Союзу на площі Миру.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: