НАШ НЕЗАБУТНІЙ ВІДПОЧИНОК

У житті є речі, які ніколи не забуваються і не знецінюються. Це — рідна земля, мамина любов і місця, де ми відпочивали. Навіть через багато років діти будуть пам’ятати незабутні дні у дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне» Рівненської міської ради. 10 дітей Тошківської ЗОШ І – ІІ ступенів № 23 Попаснянської районної ради відпочивали з 1 по 17 червня у цьому чудовому закладі.
Ми щиро вдячні, насамперед, громадській організації «Справа миру» на чолі з депутатом Рівненської обласної ради Лобчуком Миколою Івановичем. Саме вони придбали путівки і оплатили проїзд. Висловлюємо також подяку відділу освіти Попаснянської райдержадміністрації та КУ «Попаснянський районний методичний центр» за організацію відпочинку наших дітлахів.
Крім розважальної програми в закладі, а це були і спортивно-розважальні ігри, і концертні, і музичні програми, і змагання з футболу, і спортивний ярмарок, і караоке; була оздоровча програма, де діти підтримали стан свого здоров’я. В перший день лікарі оглянули дітей і направили на медичні процедури. Дуже сподобалася дітям соляна печера, ароматерапія, ЛФК, масажі спини та стоп, тренажери. Кожного дня діти пили кисневу пінку та лікувальні чаї, насолоджувалися чистим повітрям соснового бору.
Також була організована екскурсія до Рівненського зоопарку — одного з найкращих в Україні. Дітлахи побачили різних тварин з усіх куточків світу, фотографували їх, також відвідали тераріум з різними тваринами. Після зоопарку нас запросили до піцерії, де дітей частували різними смаколиками. Потім була невелика екскурсія містом і на льонокомбінат, де, знову ж, організація «Справа миру» подарувала кожній дитині вишиванку.
На урочистій лінійці закриття першої зміни наш загін отримав дві грамоти за зайняте третє місце в змаганнях «Козацькі забави» та «Веселі старти». Також кожна дитина отримала грамоту за свій талант, наприклад, Горденко Софія — за участь у конкурсі дитячого малюнка на тему: «Я люблю Україну», Колосовський Данило як кращий гравець футболу.
Коли настав час покидати оздоровчий центр, то у всіх було одне бажання — повернутися сюди ще, адже такі живописні місця і програма оздоровлення нікого не залишила байдужим.
Тому всім, хто допоміг нам і підтримував, ми бажаємо наснаги, здоров’я і Божої ласки.
В. Горденко, педагог-організатор Тошківської ЗОШ І-ІІ ступенів № 23. діти і волонтери наші нагороди козацькі забави в зоопарку з депутатом Ріненського обласної ради 01.06.16біля потягу на Рівне

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: