«Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить»

Під таким гаслом пройшов День спонтанного проявлення доброти в Мирнодолинській бібліотеці.

Є красива легенда, що коли народжується дитина, Бог запалює на небі нову зірку і посилає до дитини янгола – охоронця. Увісні янгол цілує дитя тричі:  у чоло – аби воно зростало розумним, у личко – аби воно було красивим, та у серце – аби здоров’я, любов і доброта поселилися у його тілі і душі. А наскільки збережеться у серці доброта впродовж життя, залежить від кожного з нас.

Творити любов щодня – велика справа. Добро – це вічна, найвища мета нашого життя, за ініціативою благодійних організацій з усього світу 17 лютого відзначається День спонтанного проявлення доброти.

Спочатку для дітей було проведено урок Доброти, де велася бесіда про значення Добра у нашому житті: щоб не забувати таких елементарних речей, як подяка, посмішка, підтримка гарним словом. Важливо усвідомлювати, що людина яка творить добро – щаслива людина. Діти читали вірші про доброту, прислів’я, приказки зриваючи листочки з чарівних квіток «Доброта і милосердя», розповідали про свої  добрі вчинки, спілкувалися між собою.

Потім було проведено флеш – моб « Подаруй мені посмішку ». Діти – « янголи доброти » стали в людному місці села біля клубу і тримали і руках листівки з посмішками та словами подяки, дарували перехожим жовті і блакитні повітряні кульки зриваючи у перехожих веселі посмішки.

Поздоровлення у цей день одержали Москаленко Андрій Петрович і Москаленко Наталія Володимирівна, сім’я яка виховує чотирьох прийомних дітей, волонтери – посланці доброти, які вчать людей добру своїми вчинками, заражають і водночас заряджають добром, організовуючи односельчанам гуманітарну допомогу, культурно – масові заходи, подарунки на Різдво Христове дорослим і дітям.

Закінчився День спонтанного проявлення доброти візитом доброчинності до людей похилого віку, ветеранів праці Верютіна В.Р. та Верютіної Р.П.

Найвища наука життя – бути мудрим, а найвища мудрість – бути добрим. Добра багато не буває! Тож давайте творити добро!

Заходи проведено разом з завідуючою Мирнодолинським клубом Кондратюк Марією Юріївною.

 

Бібліотекар Мирнодолинської бібліотеки Ванда Ніна Олександрівна.

 

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: