Перемога! Золота медаль! Перше місце – «Сучасні заклади освіти-2016»

На сьогоднішній день усі ми добре розуміємо те, що хоч які б успіхи ми не мали вчора, сьогоднішній день вже вимагає від кожного з нас нової звитяжної роботи, бо ми працюємо з дітьми і не можемо не враховувати вимог нової доби.
Саме над таким стратегічним завданням плідно і натхненно працює педагогічний колектив Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21, під керівництвом високопрофесійного та компетентного директора – Устенко Марини Георгіївни.14910341_326996067660983_417054248813308137_n
У вересні цього навчального року наша школа взяла участь у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт щодо запровадження вивчення англійської мови на теренах сучасної школи. У результаті відбору міжнародною комісією було постановлено, що саме наш навчальний заклад матиме честь представляти Луганську область на Всеукраїнському форумі сучасних закладів освіти, – куди запрошують усіх тих, хто рухає українську освіту у світле майбутнє. І саме директорові Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 – Устенко Марині Георгіївні прийшлася така відповідальна, почесна і водночас хвилююча місія.

Так, 25 — 27 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VIII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та IV Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu». Метою цього заходу було узагальнити та всебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям, органам державної влади і управління досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їхні здобутки, визначити і обговорити пріоритетні проблеми подальшого удосконалення навчального процесу, підвищення якості освіти. Участь у такому визначному заході для освітян взяло з 25 регіонів України 420 навчальних закладів, державні органи управління освітою, післядипломні установи, науково-методичні центри, підприємства, видавництва і засоби масової інформації, які співпрацюють з системою освіти, заклади дошкільної, позашкільної освіти та вищої школи не лише України, а й близького та дальнього зарубіжжя.
14681571_323220624705194_151841572912031370_nПід час офіційної почесної церемонії нагородження серед конкурсантів відчувався дуже високий рівень хвилювання. У моменти очікування нервова напруга давалася взнаки, емоції просто зашкалювали. Інтрига, хто стане переможцем, панувала у залі до останнього. Проте, хвилювання не були марними. Робота педагогічного колективу Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 була відзначена дипломом та почесною медаллю лауреата І ступеня в номінації «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах освіти» – тобто І місце! Золота медаль! Нагороди були підписані та особисто вручені міністром освіти і науки України Л. Гриневич та президентом Національної академії педагогічних наук В. Кременем.
Завдяки директорові Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21 Устенко М.Г. – людині, яка систематично впроваджує інноваційні та прогресивні методики навчання, є рушійним ідейним натхненником інноватики школи, вона уміло сформувала творчий педагогічний колектив – людей, які працюють інноваційно, мислять нестандартно, креативно, хто є ентузіастом та вагомим важелем розвитку національної освіти, хто ніколи не зупиняється на досягнутому і рухатиметься тільки вперед за новими звершеннями! Адже разом ми — велика сила і гідні почесно зватися «Кращими»! Шануймося, бо ми того варті!
Д. Кишиченко, голова ПК Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 21

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: