Пілотний проект «Шлюб за добу» — скажи першим «ТАК»

З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема, для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації» та Наказом Міністерства юстиції України від 22.07.2016 р. № 2247/5 «Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем у мм. Київ, Львів, Одеса, Херсон, Маріуполь та Сєвєродонецьк.
Послуга з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки надається суб’єктом господарювання — юридичною особою публічного права.
Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області, за результатами розгляду клопотання про спроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу, керуючись пунктом 2 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р., організатором державної реєстрації шлюбу у м. Сєвєродонецьк визначено КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ», яке знаходиться за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 52А.
Учасниками пілотного проекту у м. Сєвєродонецьк є Сєвєродонецький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Луганській області (93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Леніна, 32 А, тел.: (06452) 4-42-47; 050-570-10-32; 050-697-06-08; 050-578-66-98, severrags@lugjust.gov.ua). Працівниками відділу, уповноваженими на реєстрацію шлюбу, є: Головінова Юлія Володимирівна, тел. 050-911-82-15, Савченко Марина Георгіївна, тел. 066-126-62-41.
29 липня за спрощеною процедурою було зареєстровано шлюб трьох пар. Міністр юстиції України Павло Петренко презентував пілотний проект «Шлюб за добу» та особисто привітав молодят, які змогли першими в Україні скористатися цією послугою.
Запровадження пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем у близькому до лінії розмежування місті є дуже важливою подією. Так, тільки з початку поточного року в Луганській області було зареєстровано 1500 шлюбів, з них третя частина – за прискореною процедурою. Мова йде про людей, які проживають на непідконтрольній українській владі території та приїжджають на українську територію Луганської області саме для реєстрації шлюбу. Нагальним завданням для Міністерства юстиції України стало створення умов саме для цієї категорії людей і для військовослужбовців.
Новий сервіс дозволяє виключити корупцію та прискорити процедуру укладення шлюбу.1111 свадьба

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: