Працевлаштування. Особливості трудових відносин

 

28.03.2017 року співробітниками Попаснянського районного відділу з питань пробації та представниками Норвежської Ради по справах біженців «NRC», з особами, які перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації   було проведено семінар-тренінг у лекційному залі ДК «Залізничників» м. Попасна на  тему «Працевлаштування.  Особливості трудових відносин.»

Семінар було організовано начальником Попаснянського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації В.Лагутіним та спеціалістом- юристом міжнародної організації NRC  М.Голтвяницьким.

Учасники заходу – неповнолітні та молоді люди до 35 років. У кожного своя історія, свій невдалий крок, і кожен відповідає за вчинення протизаконного діяння, яке регулююється саме Кримінальним кодексом України. Є молоді люди, які розуміють свої помилки і хочуть виправитися, але є й такі, які мають абсолютно протилежну думку щодо своїх вчинків та способу життя.

На семінарі обговорювалися проблеми, з якими зустрічаються умовно засуджені, зокрема проблему безробіття і як її можна подолати.

На прикінці учасникам семінару  побажали успіхів у навчанні,  здоров’я, мирного неба над головою та пообіцяли як найчастіше збиратися для обговорення тем які хвилюють молодь.

Психолог Попаснянського РВ з питань пробації А.Коренюк

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: