Профспілковий відпочинок з користю

У липні цього року Попаснянським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України, а також відділом освіти Попаснянської РДА була організована поїздка на Волинь. До складу делегації входили: начальник освіти Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Луганської області Донцова М.А., голова районної Профспілки працівників освіти та науки Григоренко Л.В., голова Луганської обласної Профспілки працівників освіти та науки Сєврюк С.В., переможець обласного конкурсу «Вчитель року — 2016» Качурін О.В. (вчитель гімназії № 25), переможець міського конкурсу «Гордість Попасної — 2015» та конкурсу «Молода людина Луганщини — 2015», лауреат Премії ВР України педагогічним працівникам Макаренко В.Г. (вчитель гімназії № 20), директор Золотівської багатопрофільної гімназії, однієї із кращих у районі, Заіка В.М. та голови первинних профспілкових комітетів. IMG_0141
З метою сприяння розробці спільних рішень у відповідь на спільні проблеми в освітніх системах, співробітництва у сфері навчально-методичної, психолого-педагогічної, науково-експериментальної, організаційної та профспілкової діяльності був підписан меморандум про партнерство та співпрацю між управліннями освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та відділом освіти Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Луганської області, а також між Волинською обласною Профспілкою працівників освіти і науки України та Попаснянскою районною Профспілкою працівників освіти та науки України.
Меморандум був підписаний начальником управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Л.В. Плахотною, начальником відділу освіти Попаснянської РДА Луганської області Донцовою М.А., головою Волинської обласної Профспілки працівників освіти і науки України В.Г. Грановським, головою Попаснянської районної Профспілки працівників освіти і науки України Л.В. Григоренко. Підписання цього документу є важливим кроком до зближення народу України від Сходу до Заходу.
Перебуваючи на Волині, освітяни не тільки насолоджувались краєвидом берегів найчистішого озера України Світязь, а також обмінювались досвідом педагогічної та профспілкової роботи з освітянами Волині.
Всі учасники вдячні його організаторам за потрібний продуктивний корисний семінар та за незабутню поїздку.
О. Миронова, голова ПК БДЮТ
IMG_0059

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: