Програма фінансової підтримки бізнесменів

2 вересня міський голова Юрій Онищенко разом з працівником міжнародної некомерційної організації Mercy Corps Артемом Саліховим провели зустріч з представниками середнього бізнесу Попасної у сферах виробництва, послуг та торгівлі.
Як повідомив Артем, Mercy Corps розпочато підготовку в реалізації програми з фінансової допомоги суб’єктам підприємництва, які зазнали збитків під час ведення бойових дій на території Луганської області, або постраждали внаслідок інших подій, пов’язаних з АТО.
Метою цієї зустрічі є інформування бізнесу про участь у даній програмі, що передбачає фінансову допомогу малому та середньому підприємництву приватної форми власності. В рамках програми планується надати підтримку близько 10 підприємствам Луганської області. Mercy Corps готова виплачувати заробітну плату працівникам найбільш постраждалих підприємств протягом 3 місяців, для того щоб заощаджені кошти підприємство змогло залучити для проведення відновлювальних робіт та розвитку.
В ході наради представники бізнесу описали всю ситуацію, в якій опинилися підприємства в результаті АТО, озвучили своє бачення виходу з цієї ситуації та заповнили анкети для участі в проекті.dsc_0854

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: