Розпочинається Місячник по санітарній очистці та благоустрою

Шановні мешканці міста Попасна, керівники підприємств, організацій, установ всіх форм власності, підприємці!

 

З 14 березня на території нашого міста розпочинається Місячник по санітарній очистці та благоустрою. Водночас, традиційно кожного року третьої суботи квітня відзначається День довкілля. Цього року День довкілля 15 квітня.

Для поліпшення стану довкілля, залучення громадськості до акцій і заходів, спрямованих на оздоровлення екологічної та санітарної ситуації, приведення в належний стан міста Попасна, просимо Вас вжити заходів щодо прибирання, озеленення і благоустрою прибудинкових територій багатоквартирних будинків, будинків приватного сектору, територій біля підприємств, організацій, установ, магазинів.

Виконавчий комітет міської ради звертається до керівників організацій, установ і підприємств, приватних підприємців, усіх небайдужих громадян активно долучається до заходів із очищення території нашого міста, усіляко сприяти проведенню природоохоронних акцій.

Особливі сподівання у цей період покладаємо на молодь – школярів, студентів, які своєю участю у природоохоронних заходах не лише формують відповідальне ставлення до території, а й у майбутньому сприятимуть збереженню належного екологічного стану в межах краю й держави в цілому.

Також звертаємо увагу громадськості на можливості відповідального підходу щодо організації та проведення природоохоронних заходів, спрямованих на очищення довкілля, поліпшення його стану. Своєю чергою, міська рада спільно з засобами масової інформації здійснюватиме активні дії щодо привернення уваги суспільства до екологічних проблем, залучення до природоохоронної роботи якомога більше людей.

Пам’ятаймо! Лише в чистому та облагородженому середовищі розвиваються благородність і відповідальність особистості. Зробімо все, аби краєвиди Попаснянщини тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки насолоджувалися неповторною красою та унікальністю рідного краю.

 

Виконком міської ради

 

 

 

 

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: