Шановні мешканці Попаснянського району!

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 р. № 222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» та Постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.1997 р. «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» на території Попаснянського району діє Комплексна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та покращення умов життєзабезпечення сільського населення «Власний дім» на 2013-2016 роки».v-kakih-sluchayah-nuzhno-brat-kredit-nalichnymi-5
Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів фондів можуть бути громадяни України, які постійно проживають (або переселилися для постійного проживання), будують об’єкти кредитування в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, в особистих селянських господарствах, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, розташованих у межах району, а також особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та громадяни України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.
За більш детальною інформацією, пропонуємо Вам звертатися за адресою: м. Сватове, вул. Садова, 74а, контактний телефон (06471) 3-22-30; /098/ 517-34-00; /066/ 301-87-53; КП «Луганський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».
Відділ містобудування та архітектури Попаснянської РВЦА.

 

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: