СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НАДАЄ ПОСЛУГИ ШУКАЧАМ РОБОТИ ТА РОБОТОДАВЦЯМ

В умовах сучасних викликів на ринку праці стратегічним напрямком діяльності служби зайнятості є модернізація сервісу надання послуг шукачам роботи  та роботодавцям.

Це побудова ефективної моделі роботи з роботодавцями та активізація взаємодії з суб’єктами ринку праці щодо розширення інформації про попит на робочу силу для забезпечення економіки кваліфікованими кадрами.

Для вирішення питання підвищення довіри та зміни ставлення до служби з боку роботодавців в роботі центрів зайнятості запроваджені нові методи роботи, зокрема технологія  рекрутингу. Ідея для служби зайнятості нова, але розуміння того, що треба бути в авангарді процесів, що відбуваються в країні в цілому, та, зокрема, на ринку праці, спонукало до пошуку нових форм роботи.

Вже другий рік успішно працюють «Консалтингові центри» для роботодавців при Сєвєродонецькому та Старобільському центрах зайнятості. Основний акцент роботи цих центрів – це інформаційно-консультативний підхід, орієнтований на застосуванні роз’яснювальних та профілактичних заходів щодо формування сприятливих умов для реалізації підприємницьких ідей, бізнес-проектів, переваги декларування трудових відносин тощо.

На базі консалтингових центрів проходять семінари, тренінги та майстер-класи з організації підприємницької діяльності із залученням представників органів влади, державних структур та організацій.

Нові підприємства і роботодавці отримують комплексний супровід з питань бухгалтерського, фінансового, юридичного, правового напрямків.  Соціальні партнери банківської справи пропонують програми кредитування та лізингу для підтримки малого та середнього бізнесу.

Нові технології підбору кадрів, які застосовує служба зайнятості сприяє зниженню безробіття в регіоні. Так, протягом 5 місяців 2018 року до центрів зайнятості звернулось 1983 роботодавців (на 228 більше аналогічного періоду минулого року), які надали інформацію про 10088 вакантних місця (5 міс. 2017р. – 8305 вакансії).

Протягом звітного періоду 185 роботодавців отримують компенсацію єдиного внеску за працевлаштування осіб з числа безробітних; 50-ти роботодавцям  служба компенсує витрати на заробітну плату за працевлаштування безробітних з числа ВПО.

Також протягом 5 місяців 2018 року для 221 підприємства центрами зайнятості була задоволена потреба у тимчасових працівниках.

Отже, лише завдяки тісній співпраці з роботодавцями служба зайнятості забезпечує збереження обсягів працевлаштування незайнятого населення. Луганська обласна служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомагає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям – кваліфіковану робочу силу.

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям

Луганського ОЦЗ

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: