Служба зайнятості – вимушеним переселенцям

Надання соціальних послуг громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, — одне із актуальних питань роботи служби зайнятості.
Громадянин може звернутись до будь-якого центру зайнятості, незалежно від місця проживання, ознайомитись з переліком вакансій, отримати інформаційні та консультаційні послуги пов’язані з працевлаштуванням, профорієнтаційні послуги, взяти участь у різноманітних масових заходах, які проводяться службою зайнятості.
До Попаснянського районного центру зайнятості протягом 2016 року у пошуках роботи звернулись 46 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО: 1 мешканець Донецької та 45 мешканців Луганської області.
За сприянням Попаснянського районного центру зайнятості на підприємствах району працевлаштовані 13 переміщених осіб. Проходили професійне навчання 4 особи та були працевлаштовані після його закінчення. Приймали участь в оплачуваних громадських роботах 2 переміщені особи. Всі безробітні цієї категорії охоплені профорієнтаційними послугами.
За станом на 01 серпня 2016 року на обліку у центрі зайнятості перебуває 13 переселенців. Проводиться активна робота щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи.
Не завжди вдається знайти роботу для цих громадян через відсутність на ринку праці відповідних вакансій, тому проводиться активна співпраця з роботодавцями. Тим переселенцям, які збираються найближчим часом повернутись до своїх домівок, пропонуються оплачувані громадські роботи. Для тих, хто вирішив залишитися в місті, але їхні професії не затребувані на ринку праці, пропонується пройти професійне навчання за професіями, які користуються попитом.
Спеціалісти центру зайнятості завжди раді допомогти громадянам у наданні адресної підтримки у вирішенні їх проблем.
Т. Семененко, заступник директора Попаснянського районного центру зайнятості

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: