СПЕЦІАЛІСТИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЮТЬ

 

Професійне навчання – запорука професійного успіху

Щороку мільйони людей у всьому світі втрачають роботу і знаходять її. Це не якийсь підступний удар, а звичайна логіка ринкової економіки. Відтак, втративши роботу, не впадайте у відчай і не панікуйте. Для початку зупиніться і переведіть дух, потім оцініть ситуацію на ринку праці, об’єктивно зважте свої можливості і розробіть власну стратегію й тактику виходу з кризи. Можливо саме тепер прийшов час і треба задуматися про зміну виду діяльності,  оволодінні новими навичками та професійними здібностями. Не  забувайте — людина здатна сама протистояти будь-якій біді, якщо діятиме відповідно до обставин, дотримуючись певних правил. Крім того, з віком трудова і професійна мобільність знижується, готовність змінювати роботу зменшується. Це, в свою чергу, призводить до того, що фахівець залишається за межами ринку праці, адже втрачаються шанси здобути нові знання і досвід.

Професійне навчання громадян в службі зайнятості є одним із видів соціальних послуг, зорієнтованих на забезпечення ефективної політики зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Сьогодні професійне навчання в центрах зайнятості здійснюється більш ніж за 77 професіями та спеціальностями. Найбільшою популярністю серед осіб із середньою та професійно-технічною освітою користуються професії: електрогазозварник, контролер-касир, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, перукар-модельєр, манікюрник, монтажник гіпсо-картонних конструкцій, штукатур, муляр та інші. Для осіб з вищою освітою служба зайнятості надає можливість підвищити свою кваліфікацію за такими напрямами: «Організація та методика бухгалтерського обліку в бюджетних установах», «Основи бухгалтерського обліку» та «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності» (програма «1С: Бухгалтерія»).

Державна служба зайнятості пропонує професійне навчання в центрах професійно–технічної освіти. Такі центри функціонують в  містах: Сєверодонецьку, Дніпрі, Краматорську, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Сумах, Рівному, Харкові, Полтаві та Херсоні.

Центри професійно–технічної освіти (ЦПТО) допоможуть отримати актуальну робітничу професію і, тим самим, задовольнити як вимоги роботодавця, так і особисті прагнення людини. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо.

Дані навчальні заклади здійснюють професійне навчання за робітничими професіями з використанням сучасної матеріально-технічної бази та навчальними програмами, які відповідають сучасним вимогам роботодавців. Завдяки застосуванню новітніх навчальних технологій, сучасного обладнання та методик, здатності оперативно перебудовувати навчальний процес з урахуванням потреб виробництва, їх діяльність забезпечує якісне короткотермінове професійне навчання. Рівень підготовки випускників ЦПТО є таким, що дозволяє успішно працевлаштуватися на підходящу роботу та отримати певний соціальний статус, матеріальний добробут, планувати свою подальшу трудову кар’єру.

За направленням Попаснянського районного центру зайнятості в першому півріччі 2016 року вже 67 осіб набули нових професій та спеціальностей, в тому числі 4 внутрішньо переміщені особи, 1 особа з інвалідністю і ще 5 осіб продовжують навчатися в ЦПТО. Навчання безробітних громадян здійснюється в Луганському центрі професійно-технічної освіти, який знаходиться в місті Сєверодонецьк. Оплата за навчання, проживання в гуртожитку, проїзд до місця навчання та матеріальна допомога слухачам в період професійної підготовки здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. На даний момент формуються групи за такими професіями:

— «Продавець непродовольчих товарів» — термін навчання 3 місяці;

— «Електрогазозварник» — термін навчання 6 місяців;

— «Перукар-модельєр» — термін навчання 3 місяці.

За більш детальною інформацією щодо проходження професійного навчання звертайтесь до Попаснянського районного центру зайнятості за адресою: м. Попасна, вул. Базарна, 2 або за телефоном: (06474) 2-06-33.

 

 

 

 

 

 

Директор Попаснянського

районного центру зайнятості                                             Л.М.Плаунова

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: