СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ — ОСНОВНИЙ ПРІОРИТЕТ  СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

 

Одним із першочергових завдань Попаснянського районного центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якісним задоволенням їх потреб в кадрах.

Залученню роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо послуг служби зайнятості та з’ясування потреб роботодавців у персоналі, зниження соціальної напруги в суспільстві.

Результативною формою отримання інформації про стан підприємств та визначення форм подальшої співпраці з ними є відвідування ринкоутворюючих підприємств. Саме від ринкоутворюючих підприємств залежить рівень зайнятості в місті та районі.

За період  січня – червня 2018 року до центру зайнятості надійшло 660 вакансій від 123 роботодавців району, що більше ніж за аналогічний період 2017 року. Укомплектовано 622 вакансії, що складає 94,2% від наданих. Середня тривалість укомплектування вакансій —  8 днів, а кількість претендентів із числа  безробітних на одну вакансію на сьогодні складає – 14 осіб.

Протягом 6 місяців 2018 року працівниками Попаснянського районного центру зайнятості відвідано 160 підприємств, установ, організацій  та фізичних осіб – підприємців району. У червні 2018 року були відвідані 7 підприємств Регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Зі структурними підрозділами укладені Угоди про співпрацю та налагоджена робота щодо укомплектування вільних робочих місць. Результатом стало працевлаштування 58 осіб на вакантні робочі місця.

Результативною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення Ярмарок вакансій, Міні-ярмарок вакансій, що дають можливість поспілкуватися роботодавцям та шукачам роботи. Зокрема, у 2018 році було організовано та проведено 10 Ярмарок та Міні-ярмарок вакансій, у яких взяло участь 192 безробітних та 30 роботодавців.

Активно користуються роботодавці такою послугою, як відшкодування єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних. Так, за 1 півріччя  2018 року працевлаштовано на нові робочі місця 11безробітних, із них 2 внутрішньо переміщені  особи. Всього за працевлаштованих безробітних на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску роботодавцям району було відшкодовано 40,8 тис. грн.

Деякі роботодавці користуються  такою послугою  служби зайнятості, як організація робіт тимчасового характеру. На ці роботи направляються безробітні, які перебувають на обліку  в центрі зайнятості. Період участі у таких роботах зараховується до страхового стажу, а  оплата праці таких осіб здійснюється за фактично виконану роботу в розмірі, що не може бути меншим ніж мінімальний розмір заробітної плати.  Роботи тимчасового характеру є однією з дієвих форм матеріальної підтримки для безробітних. Такі суспільно корисні роботи сприяють тимчасовій зайнятості населення, мотивації людини до праці та є засобом переходу до постійного працевлаштування. Користь від тимчасових робіт подвійна: роботодавцю такий вид робіт дає можливість, не вносячи змін у штатний розклад, залучати безробітних до виконання цих робіт, а безробітний отримує матеріальну підтримку. За січень-червень 2018 року в тимчасових роботах взяли участь 206 осіб  у 25 роботодавців району.

На сьогодні роботодавці мають можливість створення  «Електронного кабінету роботодавця»,  який зорієнтований  на скорочення  витрат часу  для відвідування центру зайнятості  та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії зі службою зайнятості. Це надає можливість подати звітність в режимі он-лайн, перевірити реквізити  підприємства, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, переглянути актуальні резюме шукачів роботи, здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Державна служба зайнятості прагне зробити  свої послуги максимально доступними та комфортними, тому ми застосовуємо  сучасні форми, методи і підходи до роботи.

.

 

 

 

Директор Попаснянського

районного центру зайнятості                                            Л.М.Плаунова

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: