Стоп насильству

Насильство в сім’ї є однією з найгостріших розповсюджених соціальних проблем. Ситуація, коли насильство в сім’ях стало майже буденним явищем, завдає великої соціальної та моральної шкоди суспільству. Виховання дітей в умовах насильства призводить не лише до втрати найдорожчого для людини – життя та здоров’я, а також програмує нове покоління на здійснення насильства, утвердження аморальних стандартів поведінки в сім’ї, колективі, у суспільстві в цілому.
Як свідчить практика, близько половини сімейно – побутових конфліктів залишаються латентними аж до моменту скоєння злочину, тобто потерпілі не бажають, а частіше соромляться повідомляти про факти насильства в сім’ї або не вірять у можливість реальної допомоги з боку правоохоронців. Отож, якщо проти Вас хтось вчиняє насильство, не соромтесь звернутись за допомогою, насильника обов’язково буде притягнуто до відповідальності згідно чинному законодавству.
З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА», ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.
Основна мета акції – привернуту увагу громадськості до проблем сімейного насильства, сприяти активізації діяльності громадських об’єднань та державних установ з метою протистояння насильству, захисту прав жінок в Україні та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
25 листопада у приміщенні Попаснянської дитячої школи мистецтв відбудеться молодіжна акція, флешмоб, фотовиставка, виставка малюнків: «Я — проти насилля», «Мир без насилля», «Я маю право на щасливу сім’ю».
З метою попередження насильства на базі Попаснянського районного центру зайнятості 30 листопада буде проводитись семінар з гендерних питань «Проти насилля».
30 листопада у приміщенні Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту відбудеться тренінг «Насилля».
5 грудня у приміщенні Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту відбудеться відеолекторій для учнівської молоді «Торгівля людьми».
Приєднуйтесь до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства!» та надавайте свої пропозиції щодо удосконалення роботи з даного напрямку в районі у подальшому.
Управління соціального захисту населення Попаснянської РДА

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: