СВЯТО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ПРАВОПОРЯДКУ

19 квітня в Україні відзначається День військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Це свято є щорічним, але саме в цьому році воно завітало і до нашого міста. 14-ту річницю створення ВСП у ЗСУ відсвяткували військовослужбовці Попаснянської військової комендатури.
Напередодні свята, 18 квітня, військовослужбовців служби правопорядку привітав зі святом керівник Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації Роман Власенко. Роман Геннадійович подякував військовослужбовцям за те, що вони відгукнулись на його запрошення до Попасної, за їх роботу по підтримці правопорядку у нашому місті, а також побажав усім здоров’я, наснаги, успіхів і миру. Також керівник РВЦА за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди святкування 14-ї річниці створення військової служби правопорядку у ЗСУ нагородив особливий склад військової комендатури міста Попасна нагрудними знаками «За Україну, За її волю – АТО 2016».
Привітав своїх колег зі святом і військовий комендант міста Попасна, начальник Тернопільського зонального відділу ВСП полковник Бугай Іван Тарасович. Він побажав усім військовослужбовцям мирного неба над головою, міцного здоров’я та успіхів. Також Іван Тарасович, в свою чергу, нагородив керівника Попаснянської РВЦА Романа Власенко пам’я тним знаком на згадку про Тернопіль та грамотою від військової служби правопорядку за допомогу та співпрацю у роботі ВСП.
Протягом свого існування військова служба правопорядку у Збройних Силах України пройшла непростий шлях від формування та становлення до утвердження як спеціальне правоохоронне формування у складі ЗСУ. На цей час вона є гармонійним, злагодженим, дієвим механізмом дотримання законності та правопорядку в Українському війську. Так трапилось, що наше місто за час проведення АТО потребувало допомоги служби, і ми раді, що вони відгукнулись на прохання керівництва району та приїхали до нашого міста. Ми також вітаємо військовослужбовців ВСП з їхнім професійним святом!
В. ЗАРУБА.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: