Тиждень патріотичного виховання

img_20161122_134632Впроваджуючи у навчально-виховний процес Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, необхідно виховувати в учнів національну самосвідомість, повагу до історії України, осмислення моральних та культурних цінностей, які мотивуються любов’ю, вірою, волею, усвідомленням власної відповідальності за майбутнє країни.
Відповідно до плану районних заходів та річного плану роботи закладу у Попаснянській багатопрофільній гімназії № 25 протягом 21.11.- 25.11.2016 року відбувся ряд заходів з національно-патріотичного виховання.
21 листопада у гімназії день розпочався з урочистої лінійки, присвяченої Дню Гідності та Свободи. Під час заходу було згадано важливі етапи становлення нашої держави, події Революції Гідності, війни на Сході. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять всіх, хто боровся за свободу і незалежність нашої держави.
23 та 25 листопада на урок з предмету «Захист Вітчизни» (вчитель Качурін О.В.) до учнів 10-11 класів завітали бійці батальйону Національної гвардії003 України імені С. Кульчицького, які розповіли про престижність військової служби та провели практичні заняття із розбирання-збирання автомата. А учні 5-9 класів долучилися до виготовлення маскувальної сітки, необхідної захисникам України.
Також до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років у класах пройшли години пам’яті, були переглянуті уривки документальних фільмів. Учні 7-9 класів 23 листопада взяли участь у тематичному вечорі «Розсекречена пам’ять», який відбувся у районному Будинку культури.
Учні 10 класу 24 листопада відвідали тематичний захід «Геноцид української нації», організований працівниками краєзнавчого музею. Учні гімназії долучилися до Всеукраїнської акції «Свіча пам’яті».
Отже вчителі та учні гімназії № 25 беруть активну участь у системі заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання дітей та молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей, пишається героїчним минулим України та впевнено дивиться у майбутнє.
Ю. Лихобабіна, заступник директора з виховної роботи Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25

img_20161122_143729

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: