У музеї відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи України

Доленосні події в Україні початку ХХІ сторіччя залучили за собою громадян, а також віддання належної шани патріотизму та мужності громадян, які повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. Вплинули на те, що в Україні був встановлений naukovij-spivrobitni-litvinova-nelya-vede-urok-dlya-ditej-gimnaziyi-25-8-klasuДень Гідності та Свободи, який відзначається 21 листопада.diti-novoivanivskoyi-ta-vrubivskoyi-zosh-sluxayut-ekskursiyu
З цієї нагоди 18 листопада у районному краєзнавчому музеї були проведені наступні заходи: створена тематична виставка, яка була представлена співробітникам штабу АТО, учням Новоіванівської та Врубівської ЗОШ. Також цього дня з метою прищеплювання любові до Батьківщини, збереження та донесення до молодого покоління об’єктивної інформації про події, які відбулися на Майдані Незалежності у листопаді 2013 року та лютому 2014 року, був проведений урок історії «Тернистий шлях до свободи», на який були запрошені учні 8 класу Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25.
Такими заходами потрібно розвивати бажання стати гідними громадянами своєї Батьківщини. Тематична експозиція стала невід’ємним доповненням до уроку. Окрім основної інформації, діти заслухали тематичні вірші про Україну. Завершенням уроку стало вручення школярам від Попаснянського районного краєзнавчого музею «дівчиною — Україною», в ролі якої виступила учениця 5 класу Попаснянської гімназії № 20 Максимова Катерина, запашного українського караваю, а Катерина була нагороджена грамотою за участь у заході.
Вітаємо всіх зі святом та бажаємо всім світлих днів, і нехай Вам щастить!
Я. Проскурова, директор РКМ

direktor-rkm-yana-proskurova-predstavlyaye-vistavku-do-dnya-gidnosti-ta-yednosti-ukrayini-spivrobitnikam-shtabu-ato

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: