У Сєвєродонецьку відбувся регіональний форум

28 жовтня делегація від Попаснянського району відвідала місто Сєвєродонецьк, де відбувся Луганський регіональний форум «Зміни в 3D: асоціації, бізнес, влада».

У роботі форуму взяли участь делегації з усіх районів та міст Луганської області, делегація з Львівщини, представники Донецької та Харківської облдержадміністрацій, керівники промислових підприємств області, народний депутат України Віталій Курило, а також міжнародні організації.
Відкриваючи форум, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адмі-ністрації Юрій Гарбуз пояснив вибір назви заходу: «Наша мета — показати перспективи модернізації регіону одразу в трьох взаємопов’язаних площинах: суспільному житті, економіці та держуправлінні».
«Наш форум – це заявка на успіх Луганщини! Це декларація активної життєвої позиції, підтвердження того, що ми не опустили руки, – зауважив Юрій Гарбуз. – Сьогодні розділена надвоє Луганська область знаходиться в середині рейтингу областей України та міста Києва за об’ємами реалізованої продукції».
Учасники форуму мали змогу ознайомитися з представленими на розгорнутій експозиції досягненнями та інвестиційними пропозиціями 37 провідних промислових та аграрних підприємств регіону. Також на майданчиках широко була представлена продукція підприємств харчової та переробної галузі, фармакології та фармацевтики, легкої промисловості області.
Під час Луганського регіонального форуму «Зміни в 3D» було презентовано Агенцію регіонального розвитку та Стратегію розвитку Луганської області до 2020 року. Зі Стратегією розвитку присутніх ознайомив перший заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації – голови облдержадміністрації Роман Власенко.
З цього приводу Юрій Гарбуз зазначив: «Сьогодні у нас є чітке бачення майбутнього регіону, наша дорожня карта на чотири роки вперед. Це — Стратегія розвитку Луганської області до 2020 року».
Не менш важливою подією форуму стало підписання меморандумів про співпрацю та співробітництво між обл-держадміністрацією та ТОВ «Сільськогосподар-ське підприємство «НІБУЛОН», Державним концерном «Укроборонпром», громадською організацією «Європейська соціальна академія», Асоціацією «Український кооперативний альянс», сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом «Перший на-ціональний аграрний кооператив», Благодійною організацією «Благодійний фонд «Фундація «Аграрна наддержава», громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» та Польсько-Українською Господарчою Палатою.
В.ЗАРУБА

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: