В Золотому побували волонтери всеукраїнського проекту

Засніженого четверга, 25 січня, до Золотого прибули волонтери культурно-освітнього проекту «Будуємо Україну разом» (БУР). Запросили до себе волонтерів учасники ініціативної групи Золотого, які заздалегідь запов­нили анкету на офіційній сторінці активістів.
Волонтери розповіли про свою діяльність працівникам Золотівської міської ради.
Співробітники місцевої ради запропонували волонтерам зробити ремонт в сім’ї, яка постраждала від пожежі, та розмалювати зупинки громадського транспорту.
Члени ініціативної групи Золотого виявили бажання зробити у місті молодіжний центр.
БУРівцям показали приміщення, в якому планується створити молодіжний центр, а також пообіцяли надати інформацію про членів сім’ї, квартира яких потребує ремонту.
Після зустрічі з представниками влади волонтери познайомилися зі школярами ОНЗ «Золотівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5». Діти підтримали ідею активістів щодо створення молодіжного центру та висловили пропозицію відремонтувати парк у місті.
Також волонтери встигли поспілкуватися з учнями Золотівської багатопрофільної гімназії та Золотівського професіонального ліцею.
Мали змогу волонтери розповісти про свою працю підприємцям міста.
Всеукраїнський рух БУР був створений у 2014 році з моменту звільнення Слов’янська від незаконних збройних формувань. Волонтерська організація має формат будівельного табору, який відновлює житло багатодітних, малозабезпечених сімей, переселенців, людей, майно яких постраждало від обстрілів. На один проект витрачається близько 100 тис. грн. Волонтери реалізують проекти й по благоустрою міст: малюють мурали, створюють місця відпочинку та молодіжні центри.
В 2018 році серед поданих заявок від 16 міст України будуть обрані 8-10.
— Ми дивимося на активність громади, — повідомила волонтер БУРу Олександра Теслюк, — все залежить від бажання людей реалізувати будь-що. Звертаємо увагу на інфраструктуру міста, на те, який громадський простір, які сім’ї та інше.
Результати відбору будуть оприлюднені у лютому на офіційному сайті всеукраїнського руху та на його сторінці в соціальній мережі Facebook.
Катерина РАДІОНОВА

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: