Відкриття табірної зміни

В Золотівській багатопрофільній гімназії (директор Заїка В.М.) відбулося відкриття табірної зміни «Веселкова країна». В таборі 46 дітей, які поділилися на три загони: «Промінці», «Капітошки», «Міньйони».
Свято відкриття розпочалося 30 травня об 11.00. Саме в цей час до дітей завітав цар (Бондар Д.), який пообіцяв віддати півшколи тому, хто розвеселить царівну Несміяну (Ященко С.) і зможе умовити її відвідувати табір.
І тут почалось… З’явилися кіт Базиліо (Целуйко Д.) з лисицею Алісою (Кісель К.) та Незнайко (Жилєнко А.). Вони хотіли хитрістю умовити царівну, але їм це не вдалося. Потім завітав Аладін (Кушнарьов К.) і підкорив серце Несміяни танцем. Таким чином він умовив її прийти до мовного табору «Веселкова країна».
Базиліо, Аліса та Незнайко теж стали проситися до веселого гурту дітлахів, а тому цар повелів викликати придворну чарівницю (Фісенко А.), яка перетворила злодіїв на добряків. Закінчилося свято фінальною піснею, яку виконали Леськова К., Скороход П. і Поповська А. Всі малята із задоволенням підспівували і танцювали разом з артистами.
Після виступу діти вислухали вітання від заступника директора з виховної роботи Заїки Л. А. щодо відкриття мовного табору «Веселкова країна». Заключне слово надали директору табору Леськовій Н.В., яка всіх привітала зі святом, нагадала правила поведінки та закони табору, познайомила з вихователями, медичною сестрою, технічним персоналом. Вона побажала всім присутнім гарного настрою на всю табірну зміну.
Т. Євдокімова, вихователь табору
«Веселкова країна» ЗБГ.

102_8524

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: