Військовий, зброя, алкоголь – не сумісні!

За даними військової прокуратури, небойові втрати серед військових, які перебувають в зоні АТО, складають дуже і дуже великий процент, і серед основних причин цього – саме вживання військовими алкоголю. Задовольняючи клопотання військового керівництва, зокрема військового коменданта м. Попасна Пушкар О.Ю., виконавчий комітет Попаснянської міської ради прийняв рішення від 20.10.2016 року № 116 «Про заборону суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території м. Попасна, продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива особам, які мають ознаки приналежності до будь-якого військового формування». Відповідно до цього, тимчасово, на період проведення антитерористичної операції, в м. Попасна забороняється продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива особам, які мають військові ознаки, форму та зброю, незалежно від їх підпорядкування.
Це рішення є обов’язковим для виконання всіма суб’єктами підприємницької діяльності у сфері обігу алкогольної продукції на території м. Попасна і буде неухильно контролюватися спільними зусиллями місцевої влади, поліції та військової комендатури.
Адже всі ми розуміємо, що військовий, зброя та алкоголь – не сумісні!
Виконком Попаснянської міської ради

 

УКРАЇНА

ЛУГАНСЬКА   ОБЛАСТЬ

ПОПАСНЯНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РIШЕННЯ

 20 жовтня 2016 р.                                      м. Попасна                                                                 № 116

Про заборону суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території м. Попасна, продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв

та пива особам, які мають ознаки приналежності до будь-якого військового формування

Розглянувши лист від 18.10.2016 № 1023 коменданта військової комендатури міста Попасна Пушкар О.Ю. щодо заборони суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території             м. Попасна, продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива особам, які мають ознаки приналежності до будь-якого військового формування, враховуючи складну ситуацію, пов’язану з проведенням у регіоні Антитерористичної операції, з метою зниження напруженої соціально-психологічної обстановки у місті, зменшення ризиків скоєння правопорушень,  відповідно до  ст.ст. 140, 146 Конституції України, ст.ст. 5, 11 п.26 ч. 1 ст.23 Закону України від 02.07.2015                     № 580-VIII «Про Національну поліцію» із внесеними до нього змінами, Закону  України  від 24.02.1994 № 4004 «Про забезпечення санітарного та епідемічного  благополуччя населення» із внесеними до нього змінами, Закону  України  від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», із внесеними до нього змінами, Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854, із внесеними до них змінами, Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від 15.06.2006 № 833, із внесеними до нього змінами, Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 08.07.1996 № 369, із внесеними до них змінами, Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, затверджених наказом Міністерства економіки  та з питань європейської інтеграції України  від 24.07.2002 № 219, із внесеними до них змінами, Правил благоустрою території міста Попасна, затверджених рішенням міської ради шостого скликання від 14.07.2011 № 13/10 «Про затвердження Правил благоустрою території міста Попасна», керуючись п.п. 1-4 п. «б» ст. 30, ст.ст. 59, 73 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» із внесеними до нього змінами, виконавчий комітет Попаснянської  міської ради

 ВИРІШИВ:

 1. Тимчасово (на період проведення Антитерористичної операції) заборонити суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території м. Попасна, продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива особам, які мають ознаки приналежності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння, тощо).
 2. Організаційному відділу виконавчого комітету міської ради провести з суб’єктами господарювання, які здійснюють продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива, роз’яснювальну роботу щодо заборони реалізації зазначених напоїв особам, які мають ознаки приналежності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння, тощо).
 3. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради забезпечити в установленому законодавством порядку оприлюднення даного рішення у місцевих засобах масової інформації та шляхом розміщення на офіційному веб – сайті Попаснянської міської ради.
 4. Попаснянському ВП ГУ НП України в Луганській області (Золотарьов В.Ф.) з метою забезпечення дотримання порядку та тиші в громадських місцях на території м. Попасна:
  • 1. Посилити охорону громадського порядку та здійснювати патрулювання в м. Попасна у нічний час.
  • 2. Забезпечити на території м. Попасна виконання власниками підприємств, установ та організацій сфери обслуговування, суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію спиртних напоїв, вимог даного рішення.
 5. Рекомендувати військовій комендатурі міста Попасна, командуванню військових підрозділів у м. Попасна:
  • Провести профілактичну роботу з військовослужбовцями щодо додержання ними військової дисципліни, громадського порядку, правил поведінки.
  • Забезпечити суворий контроль за дотриманням і неухильним виконанням військовослужбовцями вимог військових Статутів.
 6. Встановити, що дане рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його прийняття, але не раніше дня розміщення на офіційному веб-сайті Попаснянської міської ради.
 7. Організаційне виконання рішення покласти на організаційний відділ виконавчого комітету Попаснянської міської ради, Попаснянський ВП ГУ НП України в Луганській області (Золотарьов В.Ф.), Первомайську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області (Волошинов О.В.), заступника міського голови Гапотченко І.В.

 

Міський голова                                                                                         Ю.І. Онищенко

 

 

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: