Вихованці «Відродження» прийняли участь в обласних змаганнях

5 листопада у м. Кремінна пройшов Кубок Луганської області з пауерліфтингу пам’яті Народного героя України Темура Юлдашева. У Кубку прийняли участь більше 60 спортсменів з Луганської області.
Вихованці Попаснянського МСЗ «Відродження» також прийняли участь у Кубку і показали наступні результати: Анухтина Вікторія у ваговій категорії до 57 кг зайняла перше місце; Говорова Елеонора у ваговій категорії до 52 кг зайняла друге місце; Шаталова Олена у ваговій категорії до 63 кг зайняла третє місце; Кравцов Олександр у ваговій категорії до 59 кг зайняв третє місце.
За підсумками змагань Попаснянський МСЗ «Відродження» зайняв перше місце серед спортивних закладів Луганської області та третє командне місце.