Вони — наші герої

12 жовтня, напередодні Дня захисника України, в Золотівській багатопрофільній гімназії в рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек відбулася акція «Подаруй книгу солдату». Протягом тижня учні гімназії приносили книги до бібліотеки, щоб потім подарувати їх нашим воїнам – захисникам. Адже ми добре розуміємо, що кожен з них знаходиться далеко від своєї домівки, рідних і близьких людей. І часом вони не мають змоги навіть зателефонувати своїм рідним, щоб поспілкуватися. Тому, щоб якось розрадити наших бійців у ті короткі хвилини відпочинку, може стати в пригоді подарована книга. Звичайно це маленька, але така приємна увага з боку учнів гімназії.

Бібліотекар Федяєва Оксана Анатоліївна та заступник директора з виховної роботи Заїка Людмила Анатоліївна разом з учнями 8-го класу вирушили на пост, де розташовані наші солдати. На посту нас зустрів Степанович, позивний «Тренер». Діти привітали солдатів з наступаючим святом Покрови та Днем захисника України. Подарували квіти, книги та переказали вітання від молодших учнів нашої гімназії, які, на жаль, не змогли приїхати, але також долучилися до акції. Маленькі гімназисти малювали малюнки з побажаннями миру, добробуту та скорішого закінчення війни.
День захисника України ніколи не буде традиційним святом з масовими гуляннями та веселими дійствами. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової війни, які також воювали за свої землю. І нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.
Тож ми радо вітаємо Вас, дорогі наші воїни, з Днем захисника України. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть Вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні.
О. Федяєва, бібліотекар ЗБГimg_1106

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: