З сесії Попаснянської міської ради

_mg_512324 листопада відбулось засідання 81 сесії Попаснянської міської ради шостого скликання. Порядок денний склав 16 питань, засідання провів міський голова Юрій Онищенко.
Депутати заслухали інформацію про стан законності на території Попаснянського району за 10 місяців поточного року, яку надала заступник керівника Лисичанської місцевої прокуратури Ольга Курбатова. За її словами, за звітний період спостерігається зменшення загального рівня злочинності на 32,3 %. Зменшилась кількість кримінальних проваджень, тяжких та особливо тяжких злочинів. Число скоєних злочинів проти життя та здоров’я, таких як вбивство зменшилося з 11 до 4. Водночас у зв’язку з відсутністю людей, які тимчасово виїхали, збільшилась кількість злочинів проти власності на 19 %, в тому числі на 23,7 % крадіжок, шахрайств на 45 %. Рівень розкриття кримінальних правопорушень у нашому районі складає 51 % (по області 32 %).
Заступник начальника Попаснянського відділу поліції Віталій Катрушко звітував про стан охорони громадського порядку на території міста. Начальник сектору ДАІ у складі Попаснянського ВП Юрій Миргородський проінформував депутатів про стан безпеки дорожнього руху в місті Попасна.
_mg_5116Депутати заслухали звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Попаснянською міською радою та її виконавчим комітетом за 2016 рік. Юрій Онищенко наголосив, що міською радою та виконавчим комітетом постійно проводиться робота щодо регулювання господарських відносин між міською владою та суб’єктами господарської діяльності.
Упродовж десяти місяців 2016 року затверджено два регуляторних акта:
— «Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста на 2016 рік» від 24.03.2016 р. № 74/6 (рішення міської ради);
— «Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 24.12.2015 р. № 71/9 «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Попасна» від 27.10.2016 р. № 80/10 (рішення міської ради).
Слід за цим був затверджений План діяльності Попаснянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.
Також депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік. Дане рішення було прийнято у зв’язку з тим, що Попаснянська міська рада отримала кошти з Державного фонду регіонального розвитку на реалізацію проекту переоснащення системи зовнішнього освітлення приватного сектору мікрорайону ВРЗ. Загальна сума проекту складає 1 197 923 грн. З місцевого бюджету на співфінансування проекту були виділені кошти в розмірі 278 тис. грн. Згідно проекту у мікрорайоні будуть встановлені нові сучасні світильники з автоматичною системою ввімкнення-вімкнення. Враховуючи дане рішення були внесені доповнення і до Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2016 рік. Також були внесені доповнення до рішення міської ради від 26.02.2016 р. № 73/6 «Про місцеві податки та збори в м. Попасна».
За кошти міського бюджету було придбане обладнання для обслуговування фонтану на площі Миру, вартістю 8 551 грн, а також пилосос-подрібнювач для прибирання вулиць міста, вартістю 49 500 грн. Рішенням сесії комунальне майно було передано на баланс та в оперативне управління Попаснянському КП «СКП». Також на баланс підприємства була передана демонтована огорожа ДНЗ (ясла-садка) № 2. Слід за цим депутати також передали на баланс та в оперативне управління ОСББ «Злагода» ліфтове мікрообладнання, вартістю 20 833 грн, яке також було придбане за рахунок міського бюджету.
Також була розглянута низка земельних питань. Всі рішення були прийняті згідно чинному законодавству.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: