З виконкому Попаснянської міської ради

На позачерговому засіданні виконкому Попаснянської міської ради, яке відбулось 24 листопада, було прийнято рішення «Про введення в дію рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Попасна». Переможцем конкурсу було визначено приватне підприємство «АТП-СП-2010». Виконавчий комітет міської ради 28 листопада уклав з переможцем конкурсу договір про організацію перевезень пасажирів. Враховуючи численні звернення жителів міста, за результатами конкурсу в місті з 5 грудня розпочинає роботу новий пробний маршрут № 105: ВРЗ — вул. Щербакова.

На даному етапі пасажирський автобус буде 4 рази на день виконувати виїзди. Автобус буде відправлятися з кінцевої зупинки мікрорайону ВРЗ, проходити по вулиці Некрасова, рухатись по вулиці Матросова та Леваневського, і кінцевою зупинкою буде Попаснянска дільниця Лисичанського МРУЕГГ ПАТ «Луганськгаз» по вул. Щербакова. Рух автобусу буде здійснюватися за таким розкладом: о 7:15; 9:15; 10:15; 14:15 з ВРЗ та о 7:45; 9:45; 10:45; 14:45 з вулиці Щербакова по буднім дням, окрім вихідних і державних свят. Слід наголосити, що в разі достатнього пасажиропотоку та популярності маршруту, кількість рейсів може бути збільшена. Також з 5 грудня маршрут № 102 додатково буде здійснювати рейс о 17:05 з Мельниці.

Члени виконкому розглянули лист громадської організації «Всеукраїнська громадська організація ветеранів війни та праці «Солдатські комітети» щодо виконання програм відновлення інфраструктури регіону та забезпечення житлом постраждалих від збройного конфлікту осіб. Міський голова Юрій Онищенко запропонував створити робочу групу з метою вивчення досвіду дій в цьому напрямку інших органів місцевого самоврядування та пропозицій, які були надані головою правління громадської організації «Солдатські комітети». Ця пропозиція була одноголосно підтримана всіма членами виконкому.

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...