З виконкому Попаснянської міської ради

На позачерговому засіданні виконкому Попаснянської міської ради 8 листопада було призначено управителів багатоквартирних будинків у житловому фонді комунальної власності міста Попасна.
На підставі протоколів засідань конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків управителями багатоквартирного фонду міста визначені: в центральній частині міста — ПП «Центроград-Попасна», в мікрорайонах «Черемушки» та ВРЗ — ПП «Елітжитлком». Виконком Попаснянської міської ради буде укладати договори з керуючими компаніями міста по кожному будинку окремо. Інформація стосовно управителів багатоквартирних будинків у місті, цін на послуги, контактних номерів підприємств та дати укладання договорів буде розміщена на офіційному сайті Попаснянської міської ради та на інформаційних стендах у під’їздах будинків.
Інформація стосовно проведення конкурсу була взята до відома членами виконкому. Також було наголошено на необхідності внесення деяких доповнень до договорів з керуючими компаніями, а саме: щомісячного надання до відділу житлово-комунального господарства міської ради актів виконаних робіт окремо по кожному будинку, який буде знаходитися в управлінні приватних підприємств.

img_4455 img_4451

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: