За Україну не потрібно вмирати, за неї потрібно жити!

_MG_8999 (копия)Напередодні 25-річниці Незалежності України та з нагоди Дня Державного Прапора України на одному з блокпостів міста Попасна відбувся мітинг, присвячений цим урочистим датам.

Привітати захисників міста Попасна зі святом приїхав почесний гість – заступник командуючого Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан. Він звернувся до військовослужбовців з такими словами: «Я хочу вас привітати із Днем Державного Прапору України. Я радий, що серед вас саме ті люди, які, побачивши загрозу для України та її народу, вирішили стати на захист своєї Батьківщини. Бажаю всім вам з честю виконати свій службовий обов’язок і повернутися додому тільки переможцями. І ми в свою чергу будемо робити все, що від нас залежить для того, щоб зберегти ваше життя. Я хочу, щоб ви запам’ятали одну важливу фразу, яка спадає мені на думку: за Україну не потрібно вмирати, за неї потрібно жити. Кожен з вас потрібен своїй державі, своєму народу, рідним та близьким».
А потім Микола Балан провів невелику церемонію нагородження військовослужбовців, які несуть службу в нашому регіоні. Кращі бійці отримали подяку та грамоту від Національної гвардії України, було вручено відзнаку за доблесну службу, а один з бійців отримав цінний подарунок – годинник від командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Юрія Аллерова.
До слів привітання приєднався перший заступник-начальник штабу батальйону оперативного призначення ім. Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Національної гвардії України, старший лейтенант Олег Дубягін.
А після слів поздоровлень і побажань під Гімн України відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. Право підняти прапор було надано кращим військовослужбовцям БОП ім. Сергія Кульчицького, які з честю виконують свій обов’язок та гідно несуть службу: командиру блокпосту молодшому лейтенанту Андрію Борисенко та заступнику командира блокпосту сержанту Руслану Шинкаренко.
Після мітингу ми зустрілися з Олегом Дубягіним та спитали в нього, що побажав би він військовослужбовцям в цей день.
— Я в першу чергу хотів би побажати бійцям мирного неба над головою, рідної землі під ногами, і щоб в їхніх родинах завжди були злагода і порядок. День Державного Прапора — це дуже важливе, велике і значуще свято, бо саме під цим прапором ми захищали і продовжуємо захищати нашу країну.
В. ЗАРУБА _MG_8972 (копия)

Смотрите также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://popvestnik.info/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
больше...
 
%d такие блоггеры, как: